עיצוב באנרים » קורס בניית אתרים מומלץ בוורדפרס

קורס בניית אתרים מומלץ בוורדפרס

יוחאי ירמיהונכתב ע"י יוחאי ירמיהו

בשנים האחרונות השוק של בניית אתרים ובכלל כל מקצועות הדיגיטל צוברים תאוצה בקצב מהיר במיוחד. היכולת שלנו לעבוד מהבית ולהתפרנס בכבוד ללא בוס על הראש גורמת ליזמים רבים להפוך לפרילנסרים ולעבוד בצורה שהם רוצים, בזמנים שהם רוצים ובקצב העבודה האישי שלהם.

על מנת להיכנס לתחום של בניית אתרים יש צורך להתחיל וללמוד את הנושא בצורה הטובה ביותר. צריך להחליט האם לבחור בקורס אונליין או בקורס פרונטלי במכללה,

צריך להחליט האם ללמוד בניית אתרים בוורדפרס או ללמוד בניית אתרים במערכות אחרות כמו וויקס. ישנם שאלות רבות שצריך להכיר ובמאמר הזה תוכלו לקבל תשובה לכולם.

קורס בניית אתרים מומלץ

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

קורס בניית אתרים מומלץ של יוחאי ירמיהו WP-School - בית הספר לוורדפרס

אז אין הנחתום מעיד על עיסתו אבל מה לעשות צריך לקדם את האתר ולהביא פרנסה הביתה. למי שלא מכיר אותי אז נעים מאוד שמי יוחאי ירמיהו ואני עוסק בתחום של בניית אתרים למעלה מ-15 שנה.

נכון להיום יש לי את אחד מערוצי היוטיוב המובילים בארץ בתחום של בניית אתרים בוורדפרס ובמשך השנים לא הפסקתי לקבל בקשות של לימוד או קורסים של בניית אתרים בוורדפרס.

בסופו של דבר הבנתי שיש פה שוק גדול שרוצה לצרוך ידע בתחום של בניית אתרים ויצאתי למשימה של יצירת קורס בניית אתרים. המטרה הייתה ליצור את הקורס המקיף והטוב ביותר לבניית אתרים בארץ ואני מאמין שעמדתי במטרה.

את הקורס השקתי באתר WP-School בית הספר לוורדפרס וכל הידע שאתם תצברו מהאתר יהיה ממוקד לתחום של בניית אתרים בוורדפרס (המערכת המובילה בעולם לבניית אתרים).

נכון להיום הקורס מכיל למעלה מ-250 שיעורים והוא כל הזמן ממשיך ומתפתח על מנת לספק את התמורה הטובה ביותר למי שרוצה ללמוד את התחום של בניית אתרים. האתר מציע כמה חבילות קורסים שונות המתאימות לבוני אתרים מתחילים, לבוני אתרים מתקדמים ולבוני אתרים מתחילים שרוצים להגיע לרמה המתקדמת ביותר.

אם אתם מחפשים קורס בניית אתרים מומלץ אני יכול להבטיח לכם בלב שלם שאתם תקבלו את התמורה הטובה ביותר ואת הידע הטוב ביותר בקורס שלי. הכל עובד בשקיפות וכל מה שאתם מקבלים ומופיע בקורס מופיעים בעמודי האתר השונים אז אני ממליץ לעבור עליהם כדי להבין האם הקורס יתאים לכם ותעשו גם השוואה עם קורסים אחרים שאתם מקבלים.

קורס בניית אתרים מומלץ - בית הספר לוורדפרס

לימוד בניית אתרים בוורדפרס או בפלטפורמה אחרת?

לאחר שדיברנו על פרסום בגוגל הגיע הזמן לדבר על פרסום בפייסבוק. למי שלא יודע בעת פרסום בפייסבוק יש לנו אפשרות לפרסם את המודעה שלנו באזורים שונים בפייסבוק כמו בפייד, בסטורי, בתפריט הצדדי ובעוד מקומות נוספים.

גם אינסטגרם שייכים לפייסבוק ולכן באמצעות פלטפורמת הפרסום של פייסבוק נוכל גם לפרסם את העסק אפילו באינסטגרם. כמובן שיש את האפשרות בעת יצירת קמפיין פרסום לפרסם רק בפייסבוק או רק באינסטגרם ובדרך כלל ההמלצה היא לפרסם את המודעות בעיקר בפייד של פייסבוק או בפייד של אינסטגרם.

חשוב לציין שבשביל לפרסם מודעה בפייסבוק בדרך כלל תצטרכו דף פייסבוק עסקי ורצוי גם שהדף העסקי יהיה מספיק מקצועי ויעביר רושם חיובי במידה ומישהו נכנס אליו.

כאשר אתם יוצרים עיצוב מודעה לפייסבוק חשוב לדעת שהגודל הסטנדרטי הוא 1080×1080 והגודל הזה גם מתאים לפרסום באינסטגרם.

באיזה פלטפורמה עדיף להשתמש?

אם החלטתם ללמוד בניית אתרים ואתם מנסים למצוא ידע ברחבי הרשת ומקום כניסה שיתאים לכם אז אתם כנראה מוצפים בהרבה מאוד ידע שונה שהופך את הבחירה שלכם לקשה ביותר.

ישנם מערכות רבות לבניית אתרים כמו: וורדפרס, וויקס, שופיפיי, Site123 ועוד… אבל למרבית המערכות האלו מלבד וורדפרס יש חיסרון אחד שהם מערכות קוד סגור שקובלים אתכם ואת הלקוחות שלכם ואתכם וברגע שאתם בונים אתר על מערכת קוד סגור לא ניתן לבצע מעבר למערכת אחר מבלי לבנות את האתר מחדש.

וורדפרס לעומת זאת היא מערכת קוד פתוח חינמית שאתם יכולים להוריד ולאחסן על שרת אחסון משלכם ללא הצורך לשלם עלויות חודשים לאחת הפלטפורמות. כמובן שיש עלויות תחזוקה לאתר אבל מדובר על עלויות של כמה מאות שקלים בשנה ותמיד אפשר לעבור מאחסון אחד לאחר ללא הגבלות.

ניתן לראות מידע נוסף על מה זה וורדפרס במדריכים הקיימים באתר ועוד נקודה חשובה שיש להכיר ושהופכת את וורדפרס לכל כך פופולרית היא התוסף של אלמנטור  שמאפשר לבנות אתרים באופן ממש קל ונוח גם ללא ידע בשפות קוד ותכנות.

קורס בניית אתרים אונליין או קורס במכללה?

קורס אונליין או פרונטלי במכללה?

שאלה טובה, אני חושב שלאנשים מסוימים יהיה יותר קל ללמוד במכללה עם אנשים אחרים ולאחרים יהיה יותר קל מקורס דיגיטלי אונליין. במרבית המקרים קורס אונליין יהיה יעיל בהרבה יותר מלימוד במכללה כי אתם יודעים בצורה טובה יותר מה אתם מקבלים וממי אתם מקבלים את הידע.

למי שלא יודע יש לי תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה ובנוסף לזה יש לי תעודת הנדסאי בתעשייה וניהול עם התמחות בשיווק. על התעודות האלו שילמתי כמעט 50,000 ובזבזתי הרבה זמן אבל הידע המעשי שקיבלתי שואף כמעט ל-0.

בתואר הראשון שעשית מבלי להזכיר את האוניברסיטה שבה למדתי רוב המרצים היו ברמה נמוכה וגם ללמד פעולות פשוטות של חשבון וכפל הם היו מסוגלים ללמד אז לימוד דברים מורכבים יותר בצורה טובה זאת משימה שהם לא היו מסוגלים לבצע. זה אומר שאת רוב התוכן היה צריך ללמוד לבד ולפעמים גם ממקורות חיצוניים.

נקודה נוספת היא שהידע המעשי שהיה למרצים האלו כמעט ולא היה קיים, מהסיבה הפשוטה שלכל המרצים האלו לא הגיעו ללמד מתוך התעשייה. הם התחילו ללמוד בעצמם, הפכו למתרגלים וממתרגלים הפכו למרצים שכל הידע שלהם הוא תיאורטי בלבד.

בסיום 4 שנים ובזבוז של הרבה זמן, כסף, אנרגיה ומשאבי מוח בלימוד של חומר חסר משמעות ותועלת סיימתי את התואר והתמורה היחידה שקיבלתי הייתה חתיכת נייר שזרוקה בקלסר בבית.

 הטעות הראשונה שעשיתי זה לחפש תעודה כי לתעודה יש מעט מאוד משמעות. הטעות השנייה שעשיתי היא שלא היה אכפת לי ממי אני אלמד את הידע וזאת הסיבה שמכללות ולימודי תעודות זה כבר לא משהו שמעניין אותי בנקודת המבט הנוכחית שלי.

רוצים ללמוד במכללה? זה משהו שאני פחות אמליץ עליו אבל אם אתה עושים זאת חשוב להבין מי ילמד אתכם, מה הידע שלו והניסיון, מהי תוכנית הלימודים, כמה זמן הלימודים ייקחו והאם התוכנית הזאת מתאימה לצרכים שלכם או לא.

יתרונות של קורס בניית אתרים אונליין

יתרונות של קורס בניית אתרים

בפסקה הקודמת דיברתי על ההתנסות שלי בלימודי תעודה ועל החוסר תועלת שהתקבלה מהלימודים שלי באקדמיה וביחד עם זאת אני רוצה לדבר גם על הנושא של יתרונות מלימוד בניית אתרים באמצעות קורס אונליין.

דרך אגב את כל הידע שלי בתחום של בניית אתרים (ויש לא מעט) למדתי מהרשת בחינם ובאמצעות קורסים לבניית אתרים ומתחת תוכלו לראות כמה מהיתרונות שיש לקורס בניית אתרים אונליין על פני לימוד בקורס פרונטלי במכללה.

ללמוד מתי שאתם רוצים – בניגוד למכללה שבה אתם כבולים לשעות הלימוד של המכללה כאן אתם יכולים ללמוד מתי שרק בא לכם ובאיזה שעות שתרצו. זה הרבה יותר גמיש וקל כאשר אתם עובדים בעבודה נוספת ויכולים ללמוד רק בשעות הערב או בסופי שבוע.

ללמוד בקצב שלכם – יש איזה סיבה שאתם חייבים לשרוף חצי שנה או למעלה משנה כדי להיכנס לתחום של בניית אתרים? כשאני עשיתי את התואר הראשון ואת תעודת ההנדסאי זה לקח 4 שנים. בסיום ה-4 שנים כל התפיסה שלי השתנתה והבנתי שזה כבר לא תחום שאני רוצה להיכנס אליו.

באמצעות קורס דיגיטלי תוכלו ללמוד בקצב שלכם ולסיים את הקורס בכמה שבועות. למעשה זה עדיף בהרבה לסיים כמה שיותר מהר ולהתחיל לעסוק בזה באופן עצמאי כדי לצבור ניסיון, תיק עבודות ובשביל שתוכלו להבין האם אתם רוצים לעשות בתחום או לא.

גישה לתכני הקורס – בשונה מלימוד במכללה שאתם צריכים לעשות סיכומים ואם שכחתם משהו ולא רשמתם אז הוא כבר חסר משמעות, באמצעות קורס דיגיטלי יש לכם את כל הידע מסודר באופן הטוב ביותר ואתם תמיד יכולים לחזור וללמוד את זה בשנית מתי שרק תרצו.

תוכן מדויק ללא בלבולי שכל – בשונה מקורס פרונטלי שאתם חייבים ללמוד לפי מערכת לימוד שהמכלה מציעה כאן הכל מאוד תמציתי למה שאתם צריכים ללמוד בפועל. ואם יש נושא שלא מעניין אתכם אז פשוט דלגו עליו, כי אתם מחליטים מה ללמוד ומה לא. אין סיבה שמישהו אחר יחליט שתלמדו דברים שאתם לא צריכים בפועל.

לימוד בניית אתרים בחינם – האם זה מספיק?

אם נהיה כנים בתחילת הדרך את רוב הידע שצברתי בתחום של בניית אתרים למדתי בחינם. בהמשך התחלתי לרכוש קורסים ולפני עשור וקצת התחום של הקורסים כמעט ולא היה קיים.

מההתנסות הזאת למדתי 2 דברים. אפשר למצוא הרבה ידע בחינם אבל זה ידע נקודתי לבעיה נקודתית. לעומת זאת אם אני רוצה ללמוד את כל התחום מ-0 וללמוד גם את מה שאני לא יודע שאני צריך ללמוד אז קורס בניית אתרים יהיה פתרון טוב יותר ומדובר על השקעה חד פעמית שתחזיר את הפירות בכל פרויקט עתידי שתעשו ללקוחות.

הבעיה בקורסים דיגיטליים שבהם אני למדתי היא שרמת הידע לא הייתי מספיק טובה והם היו מאוד בסיסיים. אף אחד גם לא דיבר על נושאים חשובים אחרים שצריך להכיר בתור בונה אתרים כמו הנושא של זכויות יוצרים, חוק נגישות ודברים נוספים שיכולים לעלות לנו ביוקר.

בקורס שלי ניסיתי לעשות משהו מקיף יותר ולהכיר לכם הרבה מאוד נושאים שונים שבשביל ללמוד אותם באופן רגיל תצטרכו למעלה מ-10 קורסים שונים.

בגדול אפשר ללמוד בחינם ומקורסים פשוטים של כמה מאות שקלים אבל בשביל לקבל ידע אמיתי, עמוק ומקיף צריך להיות מוכן להשקיע הרבה יותר.

עוד לא צפיתם בהדרכה? זה בחינם!

 אני רוצה ללמד אתכם לבנות אתר אחד בחינם. מדובר על הדרכה של למעלה משעה וחצי שבה אני אלמד אותך מ-0 לבנות אתר כולל רכישת אחסון ודומיין. לקבלת ההדרכה למייל באופן מיידי יש להשאיר פרטים מתחת.

יוחאי ירמיהו

יוחאי ירמיהו

 עוסק בתחום של עיצוב גרפי ובניית אתרים למעלה מעשור. מתמחה בתחום של עיצוב באנרים ומודעות לפרסום בגוגל ובפייסבוק ומתמחה בתחום של פיתוח אתרים ודפי נחיתה מ-0 באמצעות וורדפרס.

איפשהו בדרך עשיתי גם תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה, הנדסאי תעשייה וניהול עם התמחות בשיווק אם זה מעניין מישהו.

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

לימוד בניית אתרים בוורדפרס בחינם

איך אפשר ללמוד בניית אתרים בחינם ומאיפה מתחילים? טיפים חובה שיעזרו לכם להיכנס לאחד התחומים הפופולריים והרווחיים ביותר בעולם האינטרנט.

בניית דף נחיתה או אתר לעסק?

שאלת השאלות של מרבית העסקים החדשים שמעוניינים לשווק את עצמם ברשת היא מה עדיף דף נחיתה או אתר אינטרנט? כנסו עכשיו! לעמוד ונעשה לכם קצת סדר בנושא.

מה זה עמוד נחיתה?

עמוד נחיתה אחראי על למעלה מ-50% מהצלחת קמפיין פרסום ממומן ברשת. אם אתם מפרסמים את העסק ועדיין לא יודעים מה זה דף נחיתה חשוב מאוד שתכנסו ותלמדו.

אלמנטור - התוסף המוביל לבניית אתרים

בשנים האחרונות אלמנטור פרצה לשוק עם תוסף פייג' בילדר שקיבל למעלה מ-5 מיליון הורדות. אז למה התוסף הזה כל כך פופולרי? ומה החסרונות שלו? כנסו ותגלו!

מה זה וורדפרס?

וורדפרס היא המערכת המובילה לבניית אתרים. למעלה מ-33% מהאתרים ברשת בנויים באמצעות וורדפרס. רוצים לדעת עוד על המערכת ולמה היא כל כך מצליחה? כנסו ותגלו!

אחסון אתרים מומלץ לאתרי וורדפרס

מחפשים אחסון אתרים מקצועי ואיכותי? במאמר הבא תוכלו לצפות באחת מהסקירות המקיפות בארץ למציאת אחסון אתרים מומלץ מחו"ל ומישראל לצד ביקורות והשוואת מחירים.

כלי נגישות