עיצוב מודעות לפייסבוק

על מנת לשפר את אחוזי ההמרה של קמפיין פרסום ממומן רצוי להשתמש בעיצוב מודעה מקצועית לפייסבוק. אנחנו מציעים שירותי עיצוב מודעות לפייסבוק שעומדות בתקנון של פייסבוק (חוק 20% הטקסט) תוך כדי שמירה על עיצוב מקצועי שימשוך את העין ויגרום ללקוחות הפוטנציאלים שלכם להפוך ללקוחות קיימים.

מתחת תוכלו לראות את המחירון לעיצוב מודעה אחת לפייסבוק ואת המחירים לעיצוב סטים של מספר מודעות לפייסבוק.

  • מחיר למודעת אחת לפייסבוק: 250 ש"ח (לא כולל מע"מ)
  • מחיר ל-3 מודעות: 500 ש"ח (לא כולל מע"מ)
  • מחיר ל-5 מודעות: 750 ש"ח (לא כולל מע"מ)
  • מחיר ל-8 מודעות: 1,000 ש"ח (לא כולל מע"מ)
  • קבצים שתקבלו: קובץ PSD + קובץ המודעה של פייסבוק בפורמט PNG
  • גודל מודעה לפייסבוק: 1080x1080px

מעוניינים בעיצוב מודעות לפייסבוק? השאירו פרטים מתחת ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם:

נציגת BannerDesign

דוגמאות לעיצוב מודעות לפייסבוק

מתחת תוכלו לצפות בדוגמאות של מודעות לפייסבוק שעיצבנו ללקוחותינו המרוצים במגוון תחומי עיסוק שונים. אם אתם מעוניינים בעיצוב מודעה מקצועית לעמוד הפייסבוק שלכם אז אתם מוזמנים ליצור קשר ונשמח לעצב גם לכם מודעה שתעזור לשפר את קמפיין הפרסום שלכם ותגדיל את אחוזי ההמרה במאות אחוזים.

עיצוב מודעה לפייסבוק לאפליקציה של פתיחת שער
מודעה לפייסבוק לאפליקציה לטלפון
מודעה מעוצבת לפייסבוק לכתיבת תוכן שיווקי ובניית אתרים
עיצוב מודעה לפייסבוק לפיתוח ובנייה של אתרים
עיצוב מודעה של פייסבוק למשרד עורכי דין למחלת הסרטן
מודעה לפייסבוק של עורך דין לשנה טובה
עיצוב מודעה לפייסבוק לעמוד פוטבול
עיצוב מודעת פייסבוק לחברת עיצוב גרפי
עיצוב מודעה לפייסבוק לקידום ספר דיגיטלי
מודעה לפייסבוק לדוגמא לתחום הנדל"ן
מודעה לפייסבוק לעיצוב באנר לפייסבוק
עיצוב מודעה לפייסבוק לדוגמא למערכת אבטחה לבית
דוגמא לעיצוב מודעה לפייסבוק לאתר משחקים
מודעת פייסבוק - פתיחת הרשמה לבית ספר לכדורסל
מודעה של פייסבוק למכירת מצלמות אבטחה
דוגמא לעיצוב מודעה לפייסבוק למעצב לוגו
מודעה לפייסבוק לאתר לימוד פוטבול
עיצוב מודעת פייסבוק לדוגמא לקורס חדש

למה לבחור בנו לעיצוב המודעה בפייסבוק?

השנים הרבות והניסיון הפכו אותנו למומחים בתחום של עיצוב מודעות לפייסבוק ולשאר פלטפורמות הפרסום הקיימות ברחבי הרשת. אם מגוון הדוגמאות למודעות מעל לא הספיק על מנת לגרום לכם להבין שאנחנו הבחירה הנכונה לעיצוב מודעה לעסק שלכם אז הנה כמה סיבות נוספות למה כדאי לכם לבחור אותנו על פני המתחרים.

תמחור שקוף והוגן

מחירים הוגנים

למרות הניסיון הרב שיש לנו המחירים שאנחנו מציעים הם מהנמוכים בשוק ובנוסף למחיר הנמוך אנחנו עובדים בשקיפות מלאה מול לקוחותינו וכל המחירים שלנו מופיעים גם כאן באתר.

החזר כספי מלא

החזר כספי מלא

אנחנו כל כך בטוחים ביכולות שלנו שהחלטנו להוסיף מדיניות להחזר כספי מלא. אז ללא תקנון ארוך וללא אותיות קטנות, אם לא תהיה מרוצים מהתוצאה תקבלו את הכסף בחזרה.

מקצועיות וניסיון רב

מקצועיות וניסיון רב

בעת החיפוש אחר מעצב גרפי אחד הפרמטרים החשובים ביותר הוא הניסיון. עם למעלה מ-10 שנות ניסיון אנחנו בטוחים שנוכל לבצע כל פרויקט בצורה מקצועית ועל הצד הטוב ביותר.

זמני אספקה מהירים

זמני אספקה מהירים

למרות איכות העיצובים הגבוהה שאנחנו מציעים והזמן הרב שאנחנו משקיעים בכל עיצוב ועיצוב אנחנו עדיין מתחייבים לזמני אספקה מהירים ואנחנו גם דואגים לעמוד בהם.

תהליך העבודה של עיצוב מודעות לפייסבוק

על מנת שתוכלו להבין איך מתנהל פרויקט של עיצוב מודעה לפייסבוק חילקנו את תהליך העבודה ל-4 שלבים. מתחת תוכלו לראות אילו פרטים נצטרך מכם על מנת להתחיל את העבודה של עיצוב המודעה ואיך התהליך יתנהל לאחר שביצעתם את ההזמנה וקיבלנו את כל הפרטים הנחוצים מכם.

1

אפיון ואיסוף מידע

בשלב הראשון נצטרך שתספקו לנו את כל המידע הקשור לעיצוב המודעות לפייסבוק. נצטרך לדעת מה הטקסט שתרצו שיופיע במודעות, מיהו קהל היעד של העסק ונשמח גם לקבל כמה דוגמאות לעיצובי מודעות פייסבוק בסגנון של מה שאתם מחפשים.

2

עיצוב מודעה לפייסבוק

לאחר שלב האפיון וקבלת כל המידע הנחוץ להתחלת העבודה נתחיל בעיצוב המודעה לפייסבוק. במידה וביצעתם הזמנה של כמות מודעות נתחיל מעיצוב מודעה אחד ולאחר האישור שלכם נעצב את שאר המודעות באותו סגנון.

3

הצגת העבודה וביצוע שינויים

לאחר שנסיים ליצור את עיצוב המודעה הראשונה ולאחר שנוודא שהיא עומדת בכללי פייסבוק נציג לכם את המודעה ונבצע בה את השינויים הנדרשים עד שתהיו שבעי רצון מהתוצאה הסופית. במידה ומדובר בסט מודעות לאחר אישור של המודעה הראשונה נעצב את שאר המודעות.

4

שליחת קבצי העבודה ללקוח

לאחר סיום עיצוב כל המודעות ולאחר קבלת האישור שאתם מרוצים מהתוצאה הסופית נשלח לכם את כל הקבצים של הפרויקט. אתם תקבלו את קבצי ה-PSD של המודעות בפוטושופ ואת תמונות המודעות בפורמט PNG.