חבילת מיתוג לעסקים

מיתוג לעסק הוא אחד השלבים החשובים ביותר במחזור החיים של העסק. בשלב המיתוג אנחנו יוצרים את מרבית האלמנטים הגרפיים שהעסק יעשה בהם שימוש בהמשך הדרך ולכן חשוב לבחור במעצב גרפי עם ניסיון עשיר וידע רב בתחום המיתוג.

מתחת תוכלו למצוא כמה מחבילות המיתוג שיש לנו עבור עסקים קטנים, עסקים בינוניים וחברות גדולות. כל מה שנשאר לכם לעשות זה לבחור את חבילת המיתוג שמתאימה לצרכים של העסק שלכם בצורה הטובה ביותר.

מעוניינים במיתוג מקצועי ואיכותי לעסק שלכם? השאירו פרטים מתחת ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם:

נציגת BannerDesign

דוגמאות מיתוג לעסקים

כולם יודעים לדבר על מיתוג ואוהבים לזרוק מושגים מבלבלים כמו “שפה מיתוגית” ו-“ובניית אסטרטגיה שיווקית” אבל מה שחשוב בסופו זה התוצאות ולא הדיבורים. על מנת שתוכלו להבין שאנחנו החברה הנכונה למיתוג העסק שלכם צפו בדוגמאות של מיתוג לעסקים שעשינו בעבר. כעת כל מה שנותר לכם לעשות זה ליצור קשר ולהתחיל בתהליך המיתוג שיקפיץ את העסק שלכם קדימה.

חבילת מיתוג עסקים לחברת ניקיון
מיתוג עסקי לחברת ייעוץ בנושא נדל"ן
מיתוג לעסק של קוסמטיקאית
מיתוג מקצועי לחברת בניית אתרים ועיצוב גרפי
עיצוב ומיתוג לחברת אינסטלציה
חבילת מיתוג לעורך דין
מיתוג לעסק של חברת ביטוח לרכב
חבילת מיתוג לחברת פתרונות מייל

מדוע לבחור בנו למיתוג העסק שלכם?

השנים והניסיון הרב הפכו אותנו למומחים בתחום של מיתוג לעסקים קטנים ובינוניים. אם מגוון הדוגמאות מיתוג מעל לא הספיק על מנת לגרום לכם להבין שאנחנו הבחירה הנכונה למיתוג העסק שלכם אז הנה כמה סיבות נוספות למה כדאי לכם לבחור אותנו על פני המתחרים.

תמחור שקוף והוגן

מחירים הוגנים

למרות הניסיון הרב שיש לנו המחירים שאנחנו מציעים הם מהנמוכים בשוק ובנוסף למחיר הנמוך אנחנו עובדים בשקיפות מלאה מול לקוחותינו וכל המחירים שלנו מופיעים גם כאן באתר.

החזר כספי מלא

החזר כספי מלא

אנחנו כל כך בטוחים ביכולות שלנו שהחלטנו להוסיף מדיניות להחזר כספי מלא. אז ללא תקנון ארוך וללא אותיות קטנות, אם לא תהיה מרוצים מהתוצאה תקבלו את הכסף בחזרה.

מקצועיות וניסיון רב

מקצועיות וניסיון רב

בעת החיפוש אחר מעצב גרפי אחד הפרמטרים החשובים ביותר הוא הניסיון. עם למעלה מ-10 שנות ניסיון אנחנו בטוחים שנוכל לבצע כל פרויקט בצורה מקצועית ועל הצד הטוב ביותר.

זמני אספקה מהירים

זמני אספקה מהירים

למרות איכות העיצובים הגבוהה שאנחנו מציעים והזמן הרב שאנחנו משקיעים בכל עיצוב ועיצוב אנחנו עדיין מתחייבים לזמני אספקה מהירים מאוד ואנחנו גם דואגים לעמוד בהם.

פירוט שלבי התהליך של מיתוג לעסק

על מנת שתוכלו להבין איך מתנהל פרויקט של מיתוג לעסק חילקנו את תהליך העבודה ל-4 שלבים. מתחת תוכלו לראות אילו פרטים נצטרך מכם על מנת להתחיל את תהליך המיתוג ואיך התהליך יתנהל לאחר שביצעתם את ההזמנה וקיבלנו את כל הפרטים הנחוצים מכם.

1

אפיון ואיסוף מידע

תהליך המיתוג מתחיל מעיצוב הלוגו. בשלב הראשון נצטרך שתספקו לנו את כל המידע הקשור ללוגו. נצטרך לדעת מהו שם העסק והאם אתם רוצים שיופיע טקסט משני בלוגו, נצטרך לדעת מיהו קהל היעד של העסק ונשמח לקבל לוגואים לדוגמא בסגנון ובצבעים של מה מחפשים.

2

עיצוב הלוגו והתחלת המיתוג

לאחר שלב האפיון נתחיל בעיצוב הלוגו ונציג בפניכם את התוצאות כאשר יהיה לנו משהו מוכן. לאחר שנסיים עם הלוגו נתחיל לעצב את שאר הפריטים של חבילת המיתוג ונעשה גם אותם בשלבים לפי הפרטים שנקבל מכם.

3

הצגת על העבודות בתהליך המיתוג וביצוע שינויים

לאחר שנסיים ליצור את כל העבודות הנדרשות בחבילת המיתוג שהזמנתם נציג בפניכם באופן מסודר את כל האלמנטים הגרפיים שיצרנו בתהליך המיתוג ונבצע את כל השינויים שתבקשו מאתנו עד שתהיו שבעי רצון מהתוצאה הסופית ומכל האלמנטים הגרפיים.

4

שליחת כל קבצי העבודות בחבילת המיתוג

לאחר סיום תהליך המיתוג לעסק ולאחר קבלת האישור שאתם מרוצים מהתוצאה הסופית נשלח לכם את כל הקבצים של הפרויקט. אתם תקבלו את קבצי ה-AI/PSD של העבודות, את כל קבצי התמונות והקבצים לדפוס.