עיצוב חתימה למייל

מחפשים עיצוב מקצועי לחתימה למייל שתאפשר לכם להציג את הלוגו ופרטי העסק? נשמח ליצור עבורכם חתימה למייל שתגרום ללקוחות שלכם להבין שמדובר בעסק רציני. חשוב לציין שהפרטים המופיעים מתחת הם לעיצוב חתימה אחת למייל ולא לעיצוב חתימות לכל עובדי החברה. אנחנו מציעים בנוסף את האפשרות של הוספת חתימות לעובדים בתוספת תשלום.

  • מחיר: 200 ש”ח (לא כולל מע”מ)
  • מחיר + מע”מ: 234 ש”ח
  • זמן אספקה: 1-3 ימי עסקים
  • קבצים שתקבלו: קובץ PSD של החתימה למייל + תמונת החתימה בפורמט PNG

מעוניינים בעיצוב חתימה מקצועית למייל העסק? השאירו פרטים מתחת ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם:

נציגת BannerDesign

דוגמאות חתימות למייל

מתחת תוכלו לצפות בדוגמאות חתימות למייל שעיצבנו ללקוחותינו המרוצים במגוון תחומי עיסוק שונים. אם אתם מעוניינים בעיצוב חתימה ייחודית למייל בהתאמה אישית לעסק נשמח לסייע ולעצב עבורכם חתימה דיגיטלית למייל שתסייע לשפר את המיתוג של העסק ותעזור ללקוחות שלכם לצפות באפשרויות יצירת הקשר של העסק בקלות.

חתימה דיגיטלית למייל לדוגמא
עיצוב חתימה למייל לסלון יופי
חתימה למייל למשרד עורכי דין
חתימה למייל למנהלת חשבונות
חתימה למייל למעצב גרפי
עיצוב חתימה למייל לקוסמטיקאית
עיצוב חתימה למייל דוגמא לעורך דין
עיצוב חתימה למייל למשרד נדל"ן
חתימה למייל ליועצת משכנתא
עיצוב חתימה למייל לחברת פיתוח אתרים
עיצוב חתימה למייל למנהלת חשבונות
חתימה דיגיטלית למייל עבור רואה חשבון
חתימה למייל למנכ"ל BannerDesign
חתימה למייל לחברת ניקיון
עיצוב חתימה למייל לחברת אחזקה

מדוע לבחור בנו לעיצוב חתימה למייל של העסק שלכם?

השנים והניסיון הרב הפכו אותנו למומחים בתחום של עיצוב חתימות למייל לעסקים קטנים, לעסקים בינוניים ולחברות גדולות. אם מגוון הדוגמאות לחתימות למייל מעל לא הספיק על מנת לגרום לכם להבין שאנחנו הבחירה הנכונה לעיצוב החתימה העסקית שלכם אז הנה כמה סיבות נוספות למה כדאי לכם לבחור אותנו על פני המתחרים.

תמחור שקוף והוגן

מחירים הוגנים

למרות הניסיון הרב שיש לנו המחירים שאנחנו מציעים הם מהנמוכים בשוק ובנוסף למחיר הנמוך אנחנו עובדים בשקיפות מלאה מול לקוחותינו וכל המחירים שלנו מופיעים גם כאן באתר.

החזר כספי מלא

החזר כספי מלא

אנחנו כל כך בטוחים ביכולות שלנו שהחלטנו להוסיף מדיניות להחזר כספי מלא. אז ללא תקנון ארוך וללא אותיות קטנות, אם לא תהיה מרוצים מהתוצאה תקבלו את הכסף בחזרה.

מקצועיות וניסיון רב

מקצועיות וניסיון רב

בעת החיפוש אחר מעצב גרפי אחד הפרמטרים החשובים ביותר הוא הניסיון. עם למעלה מ-10 שנות ניסיון אנחנו בטוחים שנוכל לבצע כל פרויקט בצורה מקצועית ועל הצד הטוב ביותר.

זמני אספקה מהירים

זמני אספקה מהירים

למרות איכות העיצובים הגבוהה שאנחנו מציעים והזמן הרב שאנחנו משקיעים בכל עיצוב ועיצוב אנחנו עדיין מתחייבים לזמני אספקה מהירים ואנחנו גם דואגים לעמוד בהם.

תהליך העבודה של עיצוב חתימה למייל

על מנת שתוכלו להבין איך מתנהל פרויקט לעיצוב חתימה למייל חילקנו את תהליך העבודה ל-4 שלבים עיקריים. מתחת תוכלו לראות אילו פרטים נצטרך מכם על מנת להתחיל את העבודה של עיצוב החתימה ואיך התהליך יתנהל לאחר שביצעתם את ההזמנה וקיבלנו את כל הפרטים הנחוצים מכם.

1

אפיון ואיסוף מידע

בשלב הראשון נצטרך שתספקו לנו את כל המידע הקשור לעיצוב החתימה למייל. תחילה נצטרך שתשלחו לנו את קבצי הלוגו של העסק ולאחר מכן נצטרך לדעת מהם הפרטים שאתם רוצים שיופיעו בחתימה (שם העובד, תפקיד, טלפון, פקס, כתובת העסק, אתר אינטרנט, עמוד פייסבוק כו’…).

2

התחלת עיצוב החתימה

לאחר שלב האפיון ולאחר שקיבלנו מכם כל המידע הנחוץ להתחלת עיצוב החתימה לאימייל נתחיל את העבודה ונעצב עבורכם וריאציות שונות על מנת לאפשר לכם כמה אפשרויות בחירה.

3

הצגת העבודה וביצוע שינויים

לאחר שנסיים ליצור כמה עיצובים שונים של החתימה נציג בפניכם את כל העיצובים שעשינו וניתן לכם לבחור את החתימה למייל שאתם הכי אוהבים. כמובן שבמידה ויש צורך בשינויים נשמח לבצע את כל השינויים שידרשו את שתהיו שבעי רצון מהתוצאה הסופית.

4

שליחת קבצי החתימה למייל

לאחר סיום עיצוב החתימה למייל ולאחר קבלת האישור שאתם מרוצים מהתוצאה הסופית נשלח לכם את כל הקבצים של הפרויקט. אתם תקבלו קובץ PSD המכיל את קבצי החתימה וקובץ PNG (תמונה) של החתימה.