בניית עמוד נחיתה

השימוש בעמוד נחיתה יסייע לשיפור אחוזי ההמרה שלכם בעת שימוש בקמפיין פרסום ממומן. בעמוד זה אנחנו מציעים שירותי עיצוב ובנייה לעמוד נחיתה מקצועי לעסק שלכם. אנחנו מציעים בנייה של עמודי נחיתה ב-HTML ובניית עמודי נחיתה בוורדפרס (בניית עמוד נחיתה עם מערכת ניהול, משתמש וסיסמא).

הערה חשובה: המחירים של עיצוב ובנייה לעמוד נחיתה המופיעים מתחת לא כוללים גם אחסון ודומיין.

  • מחיר לבניית עמוד נחיתה ב-HTML: 1,000 ש”ח (לא כולל מע”מ)
  • מחיר לבניית עמוד נחיתה בוורדפרס (WordPress): 1,250 ש”ח (לא כולל מע”מ)
  • זמן אספקה: 1-10 ימי עסקים
  • קבצים שתקבלו:  קובץ PSD של עמוד הנחיתה + קבצי עמוד הנחיתה ב-HTML או וורדפרס

מעוניינים בבניית עמוד נחיתה לעסק? השאירו פרטים מתחת ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם:

נציגת BannerDesign

דוגמאות לעמודי נחיתה שבנינו

מתחת תוכלו לצפות בדוגמאות לעמודי נחיתה שיצרנו ללקוחותינו המרוצים במגוון תחומי עיסוק שונים. אם אתם מעוניינים בעיצוב ובנייה של עמוד נחיתה לעסק שלכם אז אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לבנות גם לכם עמוד נחיתה מקצועי שיעזור להגדיל במאות אחוזים את כמות הפניות לעסק שלכם.

בניית עמוד נחיתה לשיטת הורדה במשקל
עמוד נחיתה לדוגמא לעיצוב לוגו
בניית עמוד נחיתה לעסק צמיגים לרכב
עיצוב ובנייה של עמוד נחיתה לחברת עיצוב גרפי
פיתוח עמוד נחיתה לחברת השקעות
יצירת עמוד נחיתה למוצרים להקלת כאבי גב

למה לבחור בנו לבניית עמוד נחיתה?

השנים הרבות והניסיון הפכו אותנו למומחים בתחום של עיצוב, בנייה ויצירה של עמודי נחיתה שמספקים תוצאות. אם מגוון הדוגמאות לעמודי הנחיתה מעל לא הספיק על מנת לגרום לכם להבין שאנחנו הבחירה הנכונה לביצוע המשימה אז הנה כמה סיבות נוספות למה כדאי לכם לבחור אותנו על פני המתחרים.

תמחור שקוף והוגן

מחירים הוגנים

למרות הניסיון הרב שיש לנו המחירים שאנחנו מציעים הם מהנמוכים בשוק ובנוסף למחיר הנמוך אנחנו עובדים בשקיפות מלאה מול לקוחותינו וכל המחירים שלנו מופיעים גם כאן באתר.

החזר כספי מלא

החזר כספי מלא

אנחנו כל כך בטוחים ביכולות שלנו שהחלטנו להוסיף מדיניות להחזר כספי מלא. אז ללא תקנון ארוך וללא אותיות קטנות, אם לא תהיה מרוצים מהתוצאה תקבלו את הכסף בחזרה.

מקצועיות וניסיון רב

מקצועיות וניסיון רב

בעת החיפוש אחר מעצב גרפי אחד הפרמטרים החשובים ביותר הוא הניסיון. עם למעלה מ-10 שנות ניסיון אנחנו בטוחים שנוכל לבצע כל פרויקט בצורה מקצועית ועל הצד הטוב ביותר.

זמני אספקה מהירים

זמני אספקה מהירים

למרות איכות העיצובים הגבוהה שאנחנו מציעים והזמן הרב שאנחנו משקיעים בכל עיצוב ועיצוב אנחנו עדיין מתחייבים לזמני אספקה מהירים ואנחנו גם דואגים לעמוד בהם.

תהליך העבודה של עיצוב ובנייה לעמוד נחיתה

על מנת שתוכלו להבין איך מתנהל פרויקט של בניית עמוד נחיתה חילקנו את תהליך העבודה ל-4 שלבים. מתחת תוכלו לראות אילו פרטים נצטרך מכם על מנת להתחיל את העבודה של בניית העמוד נחיתה ואיך התהליך יתנהל לאחר שביצעתם את ההזמנה וקיבלנו את כל הפרטים הנחוצים מכם.

1

אפיון ואיסוף מידע

בשלב הראשון נצטרך שתספקו לנו את כל המידע הקשור לבניית עמוד הנחיתה. נצטרך לדעת מה הטקסט שתרצו שיופיע בעמוד הנחיתה, מיהו קהל היעד של העסק, האם אתם רוצים שנבנה את עמוד הנחיתה ב-HTML או בוורדפרס, ונשמח לקבל דוגמאות לעיצובי עמודי נחיתה שאהבתם.

2

עיצוב ובנייה של עמוד הנחיתה

לאחר שלב האפיון ולאחר שקיבלנו מכם כל המידע הנחוץ להתחלת העבודה נתחיל את העבודה ונעצב עבורכם עמוד נחיתה מקצועי לפי ההנחיות שמסרתם לנו בשלב האפיון. לאחר קבלת אישור על העיצוב נתחיל לבנות את עמוד נחיתה ב-HTML או וורדפרס לפי בחירתכם.

3

הצגת העבודה וביצוע שינויים

לאחר שנסיים לעצב ולבנות את עמוד הנחיתה ולאחר שנוודא שהוא עובד כמו שצריך בכל המכשירים השונים (מחשב נייח, טאבלט וסמארטפון) נציג בפניכם את התוצר הסופי. במידה ויהיה צורך בשינויים נשנה את העמוד לפי הצורך עד שתהיו שבעי רצון מהתוצאה הסופית.

4

שליחת קבצי העבודה ללקוח

לאחר קבלת האישור שאתם מרוצים מהתוצאה הסופית נשלח לכם את כל קבצי הפרויקט. אתם תקבלו את קבצי ה-PSD (פוטושופ) של עמוד הנחיתה ואת קבצי העמוד ב-HTML או וורדפרס. אם יש צורך נעלה את עמוד הנחיתה גם לשרת האחסון שלכם ונוודא שהוא עובד כמו שצריך