בניית אתרים בוורדפרס

אתר אינטרנט הוא חלון הראווה של העסק בעולם הדיגיטלי. עם השנים שעוברות יותר ויותר בעלי עסקים מבינים את החשיבות, הצורך והרווח הכלכלי הגדול שיכול להגיע מאתר מצליח לעסק.

אנחנו מציעים שירותי בניית אתרים בוורדפרס (מערכת ניהול התוכן המובילה בעולם לבניית אתרים) עם היכולת להתחבר לאתר באמצעות משתמש וסיסמא ולערוך/להוסיף עמודים חדשים בקלות גם ללא ידע טכני.

  • מחיר התחלתי לבניית אתר וורדפרס: 3,500 ש”ח (לא כולל מע”מ)
  • מחיר + מע”מ: 4,095 ש”ח
  • זמן אספקה: 1-30 ימי עסקים
  • קבצים שתקבלו: קובץ PSD של עיצוב האתר + קבצי האתר בוורדפרס

מעוניינים בשירותי בניית אתרים בוורדפרס? מלאו את הפרטים מתחת וניצור קשר בהקדם:

דוגמאות לאתרים שבנינו ללקוחותינו

מתחת תוכלו לצפות בדוגמאות לאתרים בוורדפרס שבנינו ללקוחותינו המרוצים במגוון תחומי עיסוק שונים. אם אתם מעוניינים בבניית אתר וורדפרס מקצועי לעסק שלכם על ידי מפתח אתרים מנוסה עם מעל 10 שנות ניסיון אתם מוזמנים ליצור קשר ונשמח לסייע ליצור עבורכם אתר מקצועי שיעזור לייצג את העסק שלכם בכבוד.

בניית אתר אנרגיה סולארית
אתר ביטוח בוורדפרס
בניית אתר לעיצוב פנים
אתר גדלים לעיצובים
אתר וורדפרס של דומיינים למכירה
בניית אתר לייעוץ כלכלי
בניית אתר למעצב גרפי
אתר וורדפרס בתחום גולף
בניית אתר לפתרונות דואר אלקטרוני
אתר וורדפרס ליועץ חשמל
אתר עמוד אחד לחברות קידום בגוגל
אתר השקעות בזהב
אתר לביטוח רכב
בניית אתר לחברת ניקיון
אתר וורדפרס לחלקי חילוף לרכבים
אתר לטיפול ושיקום אורטופדי
אתר וורדפרס לשיפוץ בתים
אתר למכירת בתים
בניית אתר עבור גרפיקאי פרילנסר
בניית אתר וורדפרס לחברת עיצוב
בניית אתר וורדפרס להלוואות סטודנטים

מדוע לבחור בנו לבניית אתר לעסק שלכם?

השנים והניסיון הרב הפכו אותנו למומחים בתחום של בניית אתרים לעסקים קטנים ובינוניים. אם מגוון הדוגמאות לאתרים מעל לא הספיק על מנת לגרום לכם להבין שאנחנו הבחירה הנכונה לבניית אתר לעסק שלכם אז הנה כמה סיבות נוספות למה כדאי לכם לבחור אותנו על פני המתחרים.

תמחור שקוף והוגן

מחירים הוגנים

למרות הניסיון הרב שיש לנו המחירים שאנחנו מציעים הם מהנמוכים בשוק ובנוסף למחיר הנמוך אנחנו עובדים בשקיפות מלאה מול לקוחותינו וכל המחירים שלנו מופיעים גם כאן באתר.

זמני אספקה מהירים

זמני אספקה מהירים

למרות איכות העיצובים הגבוהה שאנחנו מציעים והזמן הרב שאנחנו משקיעים בכל אתר ואתר אנחנו עדיין מתחייבים לזמני אספקה מהירים ואנחנו גם דואגים לעמוד בהם.

מקצועיות וניסיון רב

מקצועיות וניסיון רב

בעת החיפוש אחר בונה אתרים אחד הפרמטרים החשובים ביותר הוא הניסיון. עם למעלה מ-10 שנות ניסיון אנחנו בטוחים שנוכל לבצע כל פרויקט בצורה מקצועית ועל הצד הטוב ביותר.

קבלת קבצי עבודות

קבלת קבצי העבודות

בסיום כל עבודה או פרויקט תקבלו את כל הקבצים הרלוונטיים. אתם תקבלו את כל הקבצים לשימוש מעשי בעבודה ואת כל הקבצים של התוכנות שבהם נוצרה העבודה.

תהליך העבודה של בניית אתר בוורדפרס

על מנת שתוכלו להבין איך מתנהל פרויקט בניית אתרים בוורדפרס חילקנו את תהליך העבודה ל-4 שלבים. מתחת תוכלו לראות אילו פרטים נצטרך מכם על מנת להתחיל את העבודה של בניית האתר ואיך התהליך יתנהל לאחר שביצעתם את ההזמנה וקיבלנו את כל הפרטים הנחוצים מכם.

1

אפיון ואיסוף מידע

בשלב הראשון נצטרך שתספקו לנו את כל המידע הקשור לעיצוב ובניית האתר. נצטרך בעיקר דוגמאות לאתרים בסגנון של מה שאתם מחפשים, נצטרך לדעת מהם המטרות העיקריות של בניית האתר ומה אתם מצפים שיהיו התוצאות של מהאתר, נצטרך לדעת מהם השירותים שאתם מציעים וכל פריט מידע שיעזור לנו להבין יותר טוב מה אתם עושים (עמוד פייסבוק, פליירים, אתר ישן וכו’…).

2

התחלת עיצוב האתר + בנייתו בוורדפרס

לאחר שלב האפיון ולאחר שקיבלנו מכם כל המידע הנחוץ להתחלת עיצוב האתר נתחיל את העבודה ונעצב סקיצה ראשונה של עמוד הבית וסקיצה של עמוד פנימי באתר. לאחר קבלת אישור מכם נתחיל את תהליך הבנייה של האתר בוורדפרס. תהליך העיצוב בדרך כלל לוקח כמה ימים בודדים ותהליך הבנייה של האתר באמצעות וורדפרס הוא ארוך יותר ויכול לקחת גם כמה שבועות.

3

הצגת העבודה וביצוע שינויים

לאחר שסיימנו ליצור את עיצוב, לאחר שאישרתם את העיצוב ולאחר שהפכנו את העיצוב לאתר וורדפרס נציג בפניכם את האתר באחסון זמני שאליו נעלה את קבציו. תהיה לכם האפשרות לראות איך האתר מוצג במחשב הנייח ואיך הוא הוא מוצג גם בטלפון הנייד. בנוסף לכך עם בחרתם להזין את התוכן בעצמכם תקבלו משתמש וסיסמא ותוכלו לעשות זאת בקלות באמצעות וורדפרס.

4

שליחת קבצי האתר + העלאת אתר לאוויר

לאחר שסיימנו את התהליך של בניית האתר כל מה שיישאר זה לשלוח לכם את הקבצים ולהעלות אותו לאוויר. הקבצים שתקבלו הם קבצי PSD המכילים את העיצוב הראשוני ואת קבצי גיבוי של האתר לנקודת הזמן הנוכחית שבה האתר עלה לאוויר. במידה ויש לכם אחסון נעלה את האתר לאחסון שלכם ובמידה ובחרתם לאחסן בשרת שלנו נטפל בתהליך עבורכם.