עיצוב תמונת פרופיל

בעמוד זה אנחנו מציעים עיצוב תמונת פרופיל לעמודי העסק שלכם באתרי המדיה החברתית. עיצוב תמונת פרופיל שנספק לכם תהיה בגודל שמותאם לכלל אתרי המדיה החברתית כגון: פייסבוק, טוויטר, יוטיוב, לינקדאין כו'…

חשוב לציין שתמונת הפרופיל שאנחנו מעצבים בדרך כלל תתבסס על וריאציות שונות של הלוגו שלכם. אם אתם מעוניינים בעיצוב תמונת פרופיל על בסיס שונה צרו איתנו קשר עם פרטים נוספים לפני ביצוע הזמנה באתר.

הודעה חשובה: השירות של עיצוב באנר ליוטיוב הוא שירות שהפסקנו להציע באתר ולכן פניות בנושא לא יקבלו מענה. עמכם הסליחה ותודה על ההבנה.

  • מחיר: 500 ש"ח (לא כולל מע"מ)
  • מחיר + מע"מ: 585 ש"ח
  • זמן אספקה: 1-7 ימי עסקים
  • קבצים שתקבלו: קובץ PSD + קובץ תמונת הפרופיל בפורמט PNG
  • גודל תמונת הפרופיל: 500x500px

דוגמאות לעיצובי תמונת פרופיל

מתחת תוכלו לצפות בדוגמאות לתמונות פרופיל שעיצבנו ללקוחותינו בעבר. אם אתם מעוניינים בעיצוב תמונת פרופיל מקצועית לאחד מאתרי המדיה החברתית אז אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע בעיצוב תמונת פרופיל שתעזור להפוך את הפרופיל העסקי שלכם ליותר מקצועי.

עיצוב תמונת פרופיל לחברת ביטוח לאוטו
עיצוב תמונת פרופיל לקוסמטיקאית
תמונת פרופיל לחברת משחקים
תמונת פרופיל לדוגמא לחברת בניית אתרים
עיצוב תמונת פרופיל לפייסבוק לעורך דין
תמונת פרופיל לערוץ לימוד ערבית
דוגמא לתמונת פרופיל לביטוח רכבים
עיצוב תמונת פרופיל לעמוד פייסבוק לביטוח יים
תמונת פרופיל לדוגמא לפייסבוק לחברת אינסטלציה
עיצוב תמונת פרופיל לעמוד פייסבוק למשחקים
תמונת פרופיל לדוגמא לחברת יבוא אינסטלציה
עיצוב תמונת פרופיל לחברת קידום אתרים
תמונת פרופיל לדוגמא עם חיוך מצויר
עיצוב תמונת פרופיל לעמוד פייסבוק ללימוד וורדפרס
עיצוב תמונת פרופיל לרשת החברתית של רואת חשבון

למה לבחור בנו לעיצוב תמונת פרופיל?

השנים הרבות והניסיון הפכו אותנו למומחים בתחום של עיצוב תמונות פרופיל לפלטפורמות השונות שקיימות ברחבי הרשת. אם מגוון הדוגמאות מעל לא הספיק על מנת לגרום לכם להבין שאנחנו הבחירה הנכונה לעיצוב תמונת הפרופיל עבורכם אז הנה כמה סיבות נוספות למה כדאי לכם לבחור אותנו על פני המתחרים.

תמחור שקוף והוגן

מחירים הוגנים

למרות הניסיון הרב שיש לנו המחירים שאנחנו מציעים הם מהנמוכים בשוק ובנוסף למחיר הנמוך אנחנו עובדים בשקיפות מלאה מול לקוחותינו וכל המחירים שלנו מופיעים גם כאן באתר.

זמני אספקה מהירים

זמני אספקה מהירים

למרות איכות העיצובים הגבוהה שאנחנו מציעים והזמן הרב שאנחנו משקיעים בכל עיצוב ועיצוב אנחנו עדיין מתחייבים לזמני אספקה מהירים ואנחנו גם דואגים לעמוד בהם.

מקצועיות וניסיון רב

מקצועיות וניסיון רב

בעת החיפוש אחר מעצב גרפי אחד הפרמטרים החשובים ביותר הוא הניסיון. עם למעלה מ-10 שנות ניסיון אנחנו בטוחים שנוכל לבצע כל פרויקט בצורה מקצועית ועל הצד הטוב ביותר.

קבלת קבצי עבודות

קבלת קבצי העבודות

בסיום כל עבודה או פרויקט תקבלו את כל הקבצים הרלוונטיים. אתם תקבלו את כל הקבצים לשימוש מעשי בעבודה ואת כל הקבצים של התוכנות שבהם נוצרה העבודה.

תהליך העבודה של עיצוב תמונת פרופיל

על מנת שתוכלו להבין איך מתנהל פרויקט של עיצוב תמונת פרופיל חילקנו את תהליך העבודה ל-4 שלבים. מתחת תוכלו לראות אילו פרטים נצטרך מכם על מנת להתחיל את עבודת העיצוב לתמונת הפרופיל ואיך התהליך יתנהל לאחר שביצעתם את ההזמנה וקיבלנו את כל הפרטים הנחוצים מכם.

1

אפיון ואיסוף מידע

בשלב הראשון נצטרך שתספקו לנו את כל המידע הקשור לעיצוב תמונת הפרופיל. נצטרך תחילה את הקבצים של הלוגו ונצטרך גם לדעת באיזה פלטפורמה אתם מתכוונים להשתמש בתמונת פרופיל (פייסבוק, טוויטר, לינקדאין, יוטיוב או אתר אחר).

2

עיצוב תמונת הפרופיל

לאחר שלב האפיון וקבלת כל המידע הנחוץ להתחלת העבודה נתחיל לעצב את תמונת הפרופיל ונדאג להתאים אותה לפלטפורמה שאליה אתם מתכננים להעלות אותה.

3

הצגת העבודה וביצוע שינויים

לאחר שנסיים ליצור את עיצוב תמונת הפרופיל ולאחר שנוודא שהיא מוצגת כמו שצריך בפלטפורמה שבה שאתם מתכננים להשתמש נציג לכם את העיצוב ונבצע בו את כל השינויים הנדרשים עד שנגיע למצב שבו תהיו שבעי רצון מהתוצאה הסופית.

4

שליחת קבצי העבודה ללקוח

לאחר סיום עיצוב תמונת הפרופיל ולאחר קבלת האישור שאתם מרוצים מהתוצאה הסופית נשלח לכם את כל הקבצים הקשורים לפרויקט. אתם תקבלו את ה-PSD של העיצוב ואת תמונת הפרופיל בפורמט PNG.