עיצוב תמונת נושא לפייסבוק

בעמוד זה אנחנו מציעים עיצוב תמונת נושא לפייסבוק. תמונת הנושא היא התמונה המרכזית שמופיעה בראש עמוד פייסבוק עסקי ומכילה את פרטי החברה/העסק. אנחנו מציעים עיצוב באנר מקצועי לפייסבוק שיעזור להבליט את העסק שלכם ויגרום ללקוחות שלכם להבין שמדובר בעסק רציני שמכבד את עצמו.

  • מחיר: 250 ש”ח (לא כולל מע”מ)
  • מחיר + מע”מ: 293 ש”ח
  • זמן אספקה: 1-3 ימי עסקים
  • קבצים שתקבלו: קובץ PSD + קובץ הבאנר של פייסבוק בפורמט PNG
  • גודל באנר לפייסבוק: 820x462px (התמונה תוצג בגודל 820x312px)

מעוניינים בעיצוב באנרים לפייסבוק? השאירו פרטים מתחת ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם:

נציגת BannerDesign

דוגמאות באנרים לפייסבוק שעיצבנו

מתחת תוכלו לצפות בדוגמאות באנרים לפייסבוק שעיצבנו ללקוחותינו המרוצים במגוון תחומי עיסוק שונים. אם אתם מעוניינים בעיצוב תמונת נושא מקצועית לעמוד הפייסבוק העסקי שלכם אז כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור איתנו קשר ונשמח לעצב גם לכם באנר מקצועי שיעזור להבליט את עמוד הפייסבוק שלכם על פני המתחרים.

באנר לפייסבוק לחברת עיצוב גרפי
עיצוב תמונת נושא לפייסבוק לחנות מוצרים לגברים
עיצוב תמונת נושא לפייסבוק לעורך דין
עיצוב באנר לפייסבוק למקדם אתרים
באנר לפייסבוק לדוגמא לחברת ביטוח רכב
עיצוב באנר פייסבוק לחברת ביטוח חיים
עיצוב תמונת נושא לפייסבוק לאתר מכירות אונליין
עיצוב תמונת קאבר לפייסבוק לקוסמטיקאית
עיצוב תמונת נושא לפייסבוק לאתר פוטבול
עיצוב באנר לדוגמא לפייסבוק לאתר משחקים
עיצוב תמונת קאבר לפייסבוק לבלאק פריידי
דוגמא לתמונת נושא לפייסבוק לרופא שיניים
עיצוב באנר לפייסבוק לחברת אינסטלציה
עיצוב תמונת נושא לעמוד פייסבוק לטיולים

למה לבחור בנו לעיצוב תמונת נושא לפייסבוק?

השנים הרבות והניסיון הפכו אותנו למומחים בתחום של עיצוב באנרים לפייסבוק ועיצוב לשאר לפלטפורמות הקיימות ברחבי הרשת. אם מגוון הדוגמאות של תמונת הנושא מעל לא הספיק על מנת לגרום לכם להבין שאנחנו הבחירה הנכונה לעיצוב הבאנר לעסק שלכם אז הנה כמה סיבות נוספות למה כדאי לכם לבחור אותנו על פני המתחרים.

תמחור שקוף והוגן

מחירים הוגנים

למרות הניסיון הרב שיש לנו המחירים שאנחנו מציעים הם מהנמוכים בשוק ובנוסף למחיר הנמוך אנחנו עובדים בשקיפות מלאה מול לקוחותינו וכל המחירים שלנו מופיעים גם כאן באתר.

החזר כספי מלא

החזר כספי מלא

אנחנו כל כך בטוחים ביכולות שלנו שהחלטנו להוסיף מדיניות להחזר כספי מלא. אז ללא תקנון ארוך וללא אותיות קטנות, אם לא תהיה מרוצים מהתוצאה תקבלו את הכסף בחזרה.

מקצועיות וניסיון רב

מקצועיות וניסיון רב

בעת החיפוש אחר מעצב גרפי אחד הפרמטרים החשובים ביותר הוא הניסיון. עם למעלה מ-10 שנות ניסיון אנחנו בטוחים שנוכל לבצע כל פרויקט בצורה מקצועית ועל הצד הטוב ביותר.

זמני אספקה מהירים

זמני אספקה מהירים

למרות איכות העיצובים הגבוהה שאנחנו מציעים והזמן הרב שאנחנו משקיעים בכל עיצוב ועיצוב אנחנו עדיין מתחייבים לזמני אספקה מהירים ואנחנו גם דואגים לעמוד בהם.

תהליך העבודה של עיצוב תמונת נושא לפייסבוק

על מנת שתוכלו להבין איך מתנהל פרויקט של עיצוב באנר לפייסבוק חילקנו את תהליך העבודה ל-4 שלבים. מתחת תוכלו לראות אילו פרטים נצטרך מכם על מנת להתחיל את העבודה של עיצוב הבאנר ואיך התהליך יתנהל לאחר שביצעתם את ההזמנה וקיבלנו את כל הפרטים הנחוצים מכם.

1

אפיון ואיסוף מידע

בשלב הראשון נצטרך שתספקו לנו את כל המידע הקשור לעיצוב הבאנרים. נצטרך לדעת מה הטקסט שתרצו שיופיע הבאנר, מיהו קהל היעד של העסק, ונשמח גם לקבל כמה דוגמאות של באנרים לפייסבוק בסגנון של מה שאתם מחפשים.

2

עיצוב תמונת הנושא לפייסבוק

לאחר שלב האפיון ולאחר שקיבלנו מכם כל המידע הנחוץ להתחלת העבודה נתחיל את העבודה ונעצב עבורכם באנר מקצועי שיתאים לעמוד הפייסבוק העסקי שלכם.

3

הצגת העבודה וביצוע שינויים

לאחר שנסיים ליצור את עיצוב תמונת הנושא לפייסבוק ולאחר שנוודא שהתמונה מופיעה כמו שצריך בעמוד פייסבוק אמיתי ניצור אתכם קשר ונציג בפניכם את העבודה. במידה ויהיה צורך בשינויים נשנה את הבאנר לפי הצורך עד שתהיו שבעי רצון מהתוצאה הסופית.

4

שליחת קבצי העבודה ללקוח

לאחר סיום עיצוב הבאנרים לפייסבוק ולאחר קבלת האישור שאתם מרוצים מהתוצאה הסופית נשלח לכם את כל הקבצים של הפרויקט. אתם תקבלו את קבצי ה-PSD (פוטושופ) של הבאנר/באנרים ואת קובץ התמונה ב-PNG.