עיצוב באנרים » כתיבת תוכן בזול, מהר ובקלות

כתיבת תוכן בזול, מהר ובקלות

יוחאי ירמיהונכתב ע"י יוחאי ירמיהו

אם אנחנו מסתכלים על התחום של בניית אתרים וקידום אתרים אחד הנושאים החשובים בהקשר של התחומים האלו הוא החלק של כתיבת תוכן. בעבר אחת השגיאות הנפוצות הייתה לחשוב שתוכן שמתקדם בגוגל חייב להיות תוכן שכתוב בצורה טובה על ידי קופירייטר אבל בפועל תוכן שמתקדם הוא תוכן שנכתב על ידי כותב תוכן עם הבנה בתחום של קידום אתרים.

במאמר הבא תוכלו ללמוד כמה דרכים וטיפים לכתיבת תוכן לאתרים שמתקדמים באופן מהיר ויעיל בגוגל. בנוסף נדבר על הנושא של כתיבת תוכן באמצעות AI ועל החיסכון העצום מבחינת זמן וכסף שהכלים האלו מספקים לנו.

כתיבת תוכן בזול, מהר ובקלות

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

כתיבת תוכן באתר - כללים חשובים

אם אנחנו מסתכלים על הנושא של כתיבת תוכן ישנם כמה כללים חשובים שאנחנו צריכים להכיר בעת יצירת תוכן לאתר. חלק מהפרמטרים קשורים בעיקר לנושא של הגולש שצופה במאמר וחלק מתייחסים לכתיבת עמוד בצורה נכונה ולנושא של קידום בגוגל.

  • כתיבת תוכן שמעניין את הגולש – הפרמטר הראשון והחשוב ביותר הוא כתיבת תוכן שמעניין את הגולש. אם כתבתם תוכן שאף אחד לא מחפש אז התוכן הזה חסר משמעות. בנוסף לכך יש לכתוב את התוכן בצורה קלה לקריאה כדי שהגולש יוכל לצפות במאמר ולקבל ממנו ערך.
  • היררכיה של כותרות – הדבר השני שחשוב להכיר זה היררכיה של כותרות. באתר כשאנחנו יוצרים כותרות ומפרידים את הטקסט הכותרת העליונה צריכה להיות כותרת H1 ושאר הכותרות המרכזיות באתר יצטרכו להיות כותרות H2 (בעמודי תוכן ממש ארוכים יכול להיות שיהיה צורך גם בכותרות H3).
  • שימוש בתמונת – דרך טובה למשוך את העין של הגולש ולאפשר לו קריאה יותר נוחה של הטקסט תהיה הוספה של תמונות.
  • שבירת שורות – עוד נקודה חשובה שכדאי להכיר זה היכולת לשבור שורות במאמר. כל 2-3 שורות צריך לשבור שורה כדי לא לעייף את העין של הגולש עם טקסט ארוך מידי.
  • שימוש במילות מפתח בתוכן – בסוף שאנחנו רוצים שהעמוד גם יתקדם במנועי החיפוש ואת זה נוכל לעשות על ידי שילוב של מילות מפתח בתוכן של האתר ובכותרות השונות.

למידע יותר מעשי + הטיפים שהוצגו מעל לכתיבת תוכן תוכלו לצפות בסרטון הבא:

כתיבת תוכן מנצח לאתר – 11 כללים ליצירת תוכן איכותי ויעיל

כתיבת תוכן בזול ומהר באמצעות AI (בינה מלאכותית)

בשנים האחרונות נכנס אלינו לעולם הנושא של בינה מלאכותית (AI) וזה מאפשר לנו ליצור תוכן ממש מהר ובקלות ללא הצורך בכותב תוכן חיצוני או בכתיבת התוכן בעצמנו מ-0.

אחד הכלים המוכרים בתחום שמאפשרים כתיבת תוכן אוטומטי גם בעברית הוא Rytr ובכלי הזה יש לנו את האפשרות לרכוש מנוי חודשי בעלות של כמה דולרים עם הגבלה של 50,000 תווים ויש לנו אפשרות גם לרכוש מנוי חודשי ללא הגבלה שיאפשר לנו לכתוב כמה תוכן שרק נרצה.

על ידי שימוש בכלים של כתיבת תוכן באמצעות AI נוכל לקצר באופן משמעותי את עלויות הכתיבה שלנו ונוכל גם לקצר את הזמן שלוקח לנו ליצור תוכן באופן משמעותי. יחד עם זאת צריך לקחת בחשבון שהתוצאות שתקבלו הם לא מושלמות וזה יצריך עין אנושית שתשפר את התוכן הקיים שהכלי מספק לנו.

אם אתם רוצים ללמוד איך ליצור תוכן מהר, בזול וללא הגבלה צפו בסרטון הבא

כתיבת תוכן בזול, מהר וללא הגבלה באמצעות בינה מלאכותית

כיצד לכתוב תוכן שמושך את העין של הגולש

התוכן שאנו מייצרים צריך להיות מושך את העין וגם מעניין ואינפורמטיבי. עלינו לזכור תמיד שיש לנו עסק בבני אדם. הצרכים והרצונות של הצרכנים יכולים להיות שונים לאין שיעור, ולכן חשוב להתאים את התוכן לכל אדם. ככל שהתוכן יהיה יותר מותאם אישית לקהל היעד, כך הוא יהפוך אטרקטיבי יותר עבור הצרכן, כי הוא רואה בו משהו שנוצר במיוחד עבורו.

כמה טיפים איך לכתוב תוכן מוצלח:

הכר את הקהל שלך – בתחום של פרסום הנושא הזה מאוד חזק והיכולת שלכם להגיע אל קהל היעד ולמכור לו מוצרים תהיה הרבה יותר גדולה כאשר אתם יודעים מה הפחדים שלו והרצונות ובמידע הזה תשתמשו בתוכן שאתם כותבים באתר/עמוד.

השתמש בטון שיחה – במקום להשתמש בשפה גבוהה נסו לפנות את הגולש שקורא את המאמר באופן ישיר. כך תוכלו ליצור קשר בצורה כזאת שהגולש ירגיש כאילו הוא נמצא אתכם בשיחה ואתם מדברים אליו באופן ישיר אליו.

כתבו בצורה שמושכת את הקוראים – השתמשו בסלנג ובכותרות סופר מעניינות שיצלחו לגרום לגולש להישאר בעמוד. רוב הגולשים קוראים בעיקר כותרות ולא את התוכן עצמו ולכן לכותרות יש משמעות גדולה מאוד במאמר שאתם כותבים.

מחיר כתיבת תוכן

יש הרבה סוגים שונים של תוכן שצריך לכתוב וזה אומר שהמחיר יכול להשתנות בהתאם למה שאתה מחפשים. כאשר מדובר על מאמרים ותוכן פשוט לאינטרנט שמיועד לקידום אתרים בדרך כלל המחירים ינועו באזור של 10 ועד ל-20 אגורות למילה.

ברגע שמדובר בתוכן לקופירייטינג זה יכול להגיע גם לעלויות של כמה שקלים לכל מילה ובתאם לסוג בעל המקצוע שמולו אתם מתנהלים העלויות של עמוד בודד יכולות להגיע למחירים מאוד גבוהים וגם לעיתים לאלפי שקלים. בדרך כלל מדובר על תוכן שמיועד לעמודי מכירה בתקציבי פרסום גדולים, שם אנחנו יכולים לראות עלויות מאוד גדולות.

שיקול נוסף שלפעמים משפיע על המחיר הוא ההיכרות של כותב התוכן עם סוג המאמר והתחום שעליו אתם רוצים לכתוב. כאשר לכותב התוכן אין הכרות עם נושא המאמר אז זה יכול להעלות את המחיר של התוכן מאחר והוא צריך לעשות בדיקת רקע וללמוד את התחום על מנת ליצור תוכן איכותי בתחום זה.

במידה ואתם מפרסמים את מרבית התוכן בנושא מסוים רצוי למצוא כותב תוכן שמתמחה בסגנון התוכן שאתם מחפשים על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

עוד לא צפיתם בהדרכה? זה בחינם!

 אני רוצה ללמד אתכם לבנות אתר אחד בחינם. מדובר על הדרכה של למעלה משעה וחצי שבה אני אלמד אותך מ-0 לבנות אתר כולל רכישת אחסון ודומיין. לקבלת ההדרכה למייל באופן מיידי יש להשאיר פרטים מתחת.

יוחאי ירמיהו

יוחאי ירמיהו

 עוסק בתחום של עיצוב גרפי ובניית אתרים למעלה מעשור. מתמחה בתחום של עיצוב באנרים ומודעות לפרסום בגוגל ובפייסבוק ומתמחה בתחום של פיתוח אתרים ודפי נחיתה מ-0 באמצעות וורדפרס.

איפשהו בדרך עשיתי גם תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה, הנדסאי תעשייה וניהול עם התמחות בשיווק אם זה מעניין מישהו.

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

העלאת אתר לאוויר

העלאת אתר לאוויר היא לא תהליך מסובך אבל היא מצריכה ידע טכני. אם אתם רוצים לעשות זאת בעצמכם תוכלו ללמוד במדריך הבא איך מעלים אתר לאוויר ומה העלויות הכלולות.

קורס בניית אתרים מומלץ אונליין בוורדפרס

בשנים האחרונות השוק של בניית אתרים ובכלל כל מקצועות הדיגיטל צוברים תאוצה בקצב מהיר במיוחד. אם אתם מחפשים קורס בניית אתרים מומלץ בוורדפרס כנסו עכשיו >>

אחסון אתרים מומלץ לאתרי וורדפרס

מחפשים אחסון אתרים מקצועי ואיכותי? במאמר הבא תוכלו לצפות באחת מהסקירות המקיפות בארץ למציאת אחסון אתרים מומלץ מחו"ל ומישראל לצד ביקורות והשוואת מחירים.

מה זה וורדפרס?

וורדפרס היא המערכת המובילה לבניית אתרים. למעלה מ-33% מהאתרים ברשת בנויים באמצעות וורדפרס. רוצים לדעת עוד על המערכת ולמה היא כל כך מצליחה? כנסו ותגלו!

קניית דומיין עבור פתיחת מייל עסקי

בעולם העסקי מייל המכיל את כתובת דומיין האתר ושם העסק היא הכרחית לשיפור מיתוג עסקי. במאמר הבא תוכלו ללמוד איך לרשום מייל לעסק ומה המחירים.

רשימת אתרי תמונות מומלצים

מחפשים את אתרי התמונות הטובים ביותר? צפו ברשימת אתרי התמונות המומלצים ביותר לצד פירוט נרחב על כל אתר והמלצות אישיות לבחירת אתר התמונות המשתלם ביותר.

כלי נגישות