חבילת עיצוב למדיה החברתית

חבילת העיצוב שאנחנו מציעים למדיה החברתית היא חבילה שכוללת את כל מה שהעסק שלכם צריך על מנת לקדם את עצמו ברשת החברתית ובמחיר שלא תוכלו לסרב לו. חבילת המדיה החברתית שלנו כוללת: עיצוב באנר לפייסבוק, עיצוב באנר לטוויטר, עיצוב באנר ללינקדאין ואפילו עיצוב תמונת פרופיל.

  • מחיר: 500 ש”ח (לא כולל מע”מ)
  • מחיר + מע”מ: 585 ש”ח
  • זמן אספקה: 1-4 ימי עסקים
  • קבצים שתקבלו: קבצי ה-PSD + קבצי הבאנרים לכל הפלטפורמות בפורמט PNG

מעוניינים בחבילת מדיה חברתית? השאירו פרטים מתחת ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם:

נציגת BannerDesign

דוגמאות לעיצובי חבילת רשת חברתית

מתחת תוכלו לצפות בדוגמאות לבאנרים שעיצבנו ללקוחותינו המרוצים במגוון תחומי עיסוק במסגרת חבילת הרשת החברתית שאנחנו מציעים. אם אתם מעוניינים בחבילת הרשת החברתית שלנו בשביל לקדם את הפרופיל העסקי שלכם צרו קשר ונשמח לעצב גם לכם באנרים מקצועיים שיעזרו להבליט את העסק שלכם בכל אתרי המדיה החברתית.

חבילת מדיה חברתית לחברת ביטוח חיים
דוגמא לחבילת מדיה חברתית לביטוח לאוטו
עיצוב חבילת מדיה חברתית לאתר משחקים
חבילת רשת חברתית לדוגמא לחברת עיצוב גרפי ובניית אתרים
חבילת רשת חברתית לאתר מכירות אונליין

למה לבחור בנו לחבילת המדיה החברתית?

השנים הרבות והניסיון הפכו אותנו למומחים בתחום של עיצוב באנרים לכל אתרי המדיה החברתית. אם מגוון הדוגמאות לבאנרים מעל לא הספיק על מנת לגרום לכם להבין שאנחנו הבחירה הנכונה לעיצוב הבאנרים לעסק שלכם אז הנה כמה סיבות נוספות למה כדאי לכם לבחור אותנו על פני המתחרים.

תמחור שקוף והוגן

מחירים הוגנים

למרות הניסיון הרב שיש לנו המחירים שאנחנו מציעים הם מהנמוכים בשוק ובנוסף למחיר הנמוך אנחנו עובדים בשקיפות מלאה מול לקוחותינו וכל המחירים שלנו מופיעים גם כאן באתר.

החזר כספי מלא

החזר כספי מלא

אנחנו כל כך בטוחים ביכולות שלנו שהחלטנו להוסיף מדיניות להחזר כספי מלא. אז ללא תקנון ארוך וללא אותיות קטנות, אם לא תהיה מרוצים מהתוצאה תקבלו את הכסף בחזרה.

מקצועיות וניסיון רב

מקצועיות וניסיון רב

בעת החיפוש אחר מעצב גרפי אחד הפרמטרים החשובים ביותר הוא הניסיון. עם למעלה מ-10 שנות ניסיון אנחנו בטוחים שנוכל לבצע כל פרויקט בצורה מקצועית ועל הצד הטוב ביותר.

זמני אספקה מהירים

זמני אספקה מהירים

למרות איכות העיצובים הגבוהה שאנחנו מציעים והזמן הרב שאנחנו משקיעים בכל עיצוב ועיצוב אנחנו עדיין מתחייבים לזמני אספקה מהירים ואנחנו גם דואגים לעמוד בהם.

תהליך העבודה של חבילת העיצוב למדיה החברתית

על מנת שתוכלו להבין איך מתנהל פרויקט של עיצוב באנרים למדיה החברתית חילקנו את תהליך העבודה ל-4 שלבים. מתחת תוכלו לראות אילו פרטים נצטרך מכם על מנת להתחיל את העבודה של עיצוב הבאנרים ואיך התהליך יתנהל לאחר שביצעתם את ההזמנה וקיבלנו את כל הפרטים הנחוצים מכם.

1

אפיון ואיסוף מידע

בשלב הראשון נצטרך שתספקו לנו את כל המידע הקשור לעיצוב הבאנרים. נצטרך לדעת מה הטקסט שתרצו שיופיע בבאנרים, מיהו קהל היעד של העסק, ונשמח גם לקבל כמה דוגמאות לבאנרים למדיה החברתית בסגנון של מה שאתם מחפשים.

2

יצירת העיצובים למדיה החברתית

לאחר שלב האפיון ולאחר שקיבלנו מכם כל המידע הנחוץ להתחלת העבודה נתחיל את העבודה ונעצב עבורכם באנר מקצועי שיתאים לאחד מאתרי המדיה החברתית.

3

הצגת העבודה וביצוע שינויים

לאחר שנסיים ליצור את עיצוב הבאנר הראשון ניצור אתכם קשר ונציג בפניכם את העבודה. במידה ויהיה צורך בשינויים נשנה את הבאנר לפי הצורך עד שתהיו שבעי רצון מהתוצאה הסופית. ברגע שתאשרו את הגרסה של הבאנר הראשון נעצב את שאר הבאנרים ונציג אותם בפניכם.

4

שליחת קבצי העבודה ללקוח

לאחר סיום עיצוב הבאנרים ולאחר קבלת האישור שאתם מרוצים מהתוצאה הסופית נשלח לכם את כל הקבצים של הפרויקט. אתם תקבלו את קבצי ה-PSD (פוטושופ) של הבאנרים ואת קבצי התמונות בפורמט PNG.