עיצוב באנר ללינקדאין

אין ספק שלינקדאין היא הפלטפורמה המובילה לשיתופי פעולה בין עסקים, חברות ופרילנסרים. ולמרות שהפלטפורמה פחות מוכרת בארץ היא אחת הפלטפורמות המובילות בעולם והיא חולקת הצלחה שכמעט שווה להצלחה של פייסבוק. בעמוד זה אנחנו מציעים עיצוב באנר ללינקדאין שיעזור להפוך את הפרופיל שלכם באתר להרבה יותר מקצועי ומרשים.

הערה: תינתן לכם האפשרות לבחור בין עיצוב באנר לעמוד לינקדאין עסקי לבין עיצוב באנר לפרופיל לינקדאין אישי.

  • מחיר: 250 ש”ח (לא כולל מע”מ)
  • מחיר + מע”מ: 293 ש”ח
  • זמן אספקה: 1-3 ימי עסקים
  • קבצים שתקבלו: קובץ PSD + קובץ הבאנר של לינקדאין בפורמט PNG
  • גודל באנר ללינקדאין: 1536x768px

מעוניינים בעיצוב באנרים ללינקדאין? השאירו פרטים מתחת ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם:

נציגת BannerDesign

דוגמאות באנרים לעמוד לינקדאין עסקי

מתחת תוכלו לצפות בדוגמאות באנרים לעמוד ללינקדאין שעיצבנו ללקוחותינו המרוצים במגוון תחומי עיסוק שונים. אם אתם מעוניינים בעיצוב באנר לעמוד הלינקדאין העסקי שלכם אז אתם מוזמנים ליצור קשר ונשמח לעצב לכם באנר מקצועי שיעזור להבליט את העמוד שלכם באתר על פני המתחרים.

עיצוב באנר לינקדאין לביטוח חיים
באנר ללינקדאין לדוגמא לעמוד משחקים
עיצוב באנר לינקדאין לחברת עיצוב גרפי
עיצוב באנר ללינקדאין לחברת ביטוח חיים
באנר לדוגמא של עיצוב לינקדאין לביטוח אוטו
עיצוב באנר לינקדאין ל-BannerDesign

דוגמאות באנרים לפרופיל לינקדאין אישי​

אם אתם מעונייים בעיצוב באנר לפרופיל לינקדאין אישי נוכל נשמח לסייע גם כאן. מתחת תוכלו לצפות בדוגמאות באנרים לפרופיל לינקדאין אישי.

עיצוב באנר פרופיל ללינקדאין לחברת בניית אתרים
עיצוב באנר לינקדאין לרואת חשבון

למה לבחור בנו לעיצוב באנר ללינקדאין?

השנים הרבות והניסיון הפכו אותנו למומחים בתחום של בעיצוב באנרים ללינקדאין ועיצוב באנרים לשאר הפלטפורמות הקיימות ברחבי הרשת. אם מגוון דוגמאות הבאנרים מעל לא הספיק על מנת לגרום לכם להבין שאנחנו הבחירה הנכונה לעיצוב הבאנרים לעסק שלכם אז הנה כמה סיבות נוספות למה כדאי לכם לבחור אותנו על פני המתחרים.

תמחור שקוף והוגן

מחירים הוגנים

למרות הניסיון הרב שיש לנו המחירים שאנחנו מציעים הם מהנמוכים בשוק ובנוסף למחיר הנמוך אנחנו עובדים בשקיפות מלאה מול לקוחותינו וכל המחירים שלנו מופיעים גם כאן באתר.

החזר כספי מלא

החזר כספי מלא

אנחנו כל כך בטוחים ביכולות שלנו שהחלטנו להוסיף מדיניות להחזר כספי מלא. אז ללא תקנון ארוך וללא אותיות קטנות, אם לא תהיה מרוצים מהתוצאה תקבלו את הכסף בחזרה.

מקצועיות וניסיון רב

מקצועיות וניסיון רב

בעת החיפוש אחר מעצב גרפי אחד הפרמטרים החשובים ביותר הוא הניסיון. עם למעלה מ-10 שנות ניסיון אנחנו בטוחים שנוכל לבצע כל פרויקט בצורה מקצועית ועל הצד הטוב ביותר.

זמני אספקה מהירים

זמני אספקה מהירים

למרות איכות העיצובים הגבוהה שאנחנו מציעים והזמן הרב שאנחנו משקיעים בכל עיצוב ועיצוב אנחנו עדיין מתחייבים לזמני אספקה מהירים ואנחנו גם דואגים לעמוד בהם.

תהליך העבודה של עיצוב באנרים ללינקדאין

על מנת שתוכלו להבין איך מתנהל פרויקט של עיצוב באנר ללינקדאין חילקנו את תהליך העבודה ל-4 שלבים. מתחת תוכלו לראות אילו פרטים נצטרך מכם על מנת להתחיל את העבודה של עיצוב הבאנר ואיך התהליך יתנהל לאחר שביצעתם את ההזמנה וקיבלנו את כל הפרטים הנחוצים מכם.

1

אפיון ואיסוף מידע

בשלב הראשון נצטרך שתספקו לנו את כל המידע הקשור לעיצוב הבאנר. נצטרך לדעת מה הטקסט שתרצו שיופיע הבאנר, מיהו קהל היעד של העסק, ונשמח גם לקבל כמה דוגמאות של באנרים ללינקדאין בסגנון של מה שאתם מחפשים.

2

עיצוב הבאנר ללינקדאין

לאחר שלב האפיון ולאחר שקיבלנו מכם כל המידע הנחוץ להתחלת העבודה נתחיל את העבודה ונעצב עבורכם באנר מקצועי שיתאים לעמוד הלינקדאין העסקי שלכם או לעמוד הפרופיל האישי.

3

הצגת העבודה וביצוע שינויים

לאחר שנסיים ליצור את עיצוב הבאנר ללינקדאין ולאחר שנוודא שהתמונה מופיעה כמו שצריך בעמוד לינקדאין אמיתי ניצור אתכם קשר ונציג בפניכם את העבודה. במידה ויהיה צורך בשינויים נשנה את הבאנר לפי הצורך עד שתהיו שבעי רצון מהתוצאה הסופית.

4

שליחת קבצי העבודה ללקוח

לאחר סיום עיצוב הבאנר ולאחר קבלת האישור שאתם מרוצים מהתוצאה הסופית נשלח לכם את כל הקבצים של הפרויקט. אתם תקבלו את קבצי ה-PSD (פוטושופ) של הבאנר/באנרים ואת קובץ התמונה ב-PNG.