עיצוב באנר לטוויטר

אם אתם אוהבים לצייץ אז טוויטר היא הפלטפורמה הנכונה לקידום העסק שלכם ברשת החברתית. בשירות זה אנחנו מציעים עיצוב לבאנר מקצועי שיופיע בראש עמוד הטוויטר העסקי (תמונת הבאנר לטוויטר נקראת גם תמונת כותרת).

  • מחיר: 250 ש”ח (לא כולל מע”מ)
  • מחיר + מע”מ: 293 ש”ח
  • זמן אספקה: 1-3 ימי עסקים
  • קבצים שתקבלו: קובץ PSD + קובץ הבאנר של טוויטר בפורמט PNG
  • גודל באנר לטוויטר: 1500x500px

מעוניינים בעיצוב באנרים לטוויטר? השאירו פרטים מתחת ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם:

נציגת BannerDesign

דוגמאות באנרים לטוויטר

מתחת תוכלו לצפות בדוגמאות באנרים לטוויטר שעיצבנו ללקוחותינו המרוצים במגוון תחומי עיסוק שונים. אם גם אתם מעוניינים בעיצוב של תמונת כותרת לעמוד הטוויטר האישי או העסקי שלכם אז אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לעצב לכם באנר מקצועי שיעזור להבליט את העמוד שלכם על פני המתחרים.

עיצוב באנר לטוויטר לעמוד מטבעות קריפטו וביטקוין
עיצוב באנר טוויטר לביטוח אוטו
דוגמא של באנר לטוויטר לאתר פוטבול
דוגמא לעיצוב באנר טוויטר לחברת ביטוח חיים
עיצוב באנר לטוויטר לעמוד משחקים
דוגמא לבאנר לטוויטר לחברת בניית אתרים
עיצוב תמונת כותרת לטוויטר לחברת קידום אתרים
עיצוב באנר טוויטר למעצב באנרים
באנר לטוויטר לדוגמא לחנות אונליין

למה לבחור בנו לעיצוב הבאנר לטוויטר?

השנים הרבות והניסיון הפכו אותנו למומחים בתחום של עיצוב באנרים לטוויטר ולשאר הפלטפורמות הקיימות ברחבי הרשת. אם מגוון דוגמאות הבאנרים מעל לא הספיק על מנת לגרום לכם להבין שאנחנו הבחירה הנכונה לעיצוב הבאנרים לעסק שלכם אז הנה כמה סיבות נוספות למה כדאי לכם לבחור אותנו על פני המתחרים.

תמחור שקוף והוגן

מחירים הוגנים

למרות הניסיון הרב שיש לנו המחירים שאנחנו מציעים הם מהנמוכים בשוק ובנוסף למחיר הנמוך אנחנו עובדים בשקיפות מלאה מול לקוחותינו וכל המחירים שלנו מופיעים גם כאן באתר.

החזר כספי מלא

החזר כספי מלא

אנחנו כל כך בטוחים ביכולות שלנו שהחלטנו להוסיף מדיניות להחזר כספי מלא. אז ללא תקנון ארוך וללא אותיות קטנות, אם לא תהיה מרוצים מהתוצאה תקבלו את הכסף בחזרה.

מקצועיות וניסיון רב

מקצועיות וניסיון רב

בעת החיפוש אחר מעצב גרפי אחד הפרמטרים החשובים ביותר הוא הניסיון. עם למעלה מ-10 שנות ניסיון אנחנו בטוחים שנוכל לבצע כל פרויקט בצורה מקצועית ועל הצד הטוב ביותר.

זמני אספקה מהירים

זמני אספקה מהירים

למרות איכות העיצובים הגבוהה שאנחנו מציעים והזמן הרב שאנחנו משקיעים בכל עיצוב ועיצוב אנחנו עדיין מתחייבים לזמני אספקה מהירים ואנחנו גם דואגים לעמוד בהם.

תהליך העבודה של עיצוב באנר לטוויטר

על מנת שתוכלו להבין איך מתנהל פרויקט של עיצוב באנרים לטוויטר חילקנו את תהליך העבודה ל-4 שלבים. מתחת תוכלו לראות אילו פרטים נצטרך מכם על מנת להתחיל את העבודה של עיצוב הבאנר ואיך התהליך יתנהל לאחר שביצעתם את ההזמנה וקיבלנו את כל הפרטים הנחוצים מכם.

1

אפיון ואיסוף מידע

בשלב הראשון נצטרך שתספקו לנו את כל המידע הקשור לעיצוב הבאנר. נצטרך לדעת מה הטקסט שתרצו שיופיע הבאנר, מיהו קהל היעד של העסק, ונשמח גם לקבל כמה דוגמאות של באנרים לטוויטר בסגנון של מה שאתם מחפשים.

2

עיצוב הבאנר לטוויטר

לאחר שלב האפיון ולאחר שקיבלנו מכם כל המידע הנחוץ להתחלת העבודה נתחיל את העבודה ונעצב עבורכם באנר מקצועי שיתאים לעמוד הטוויטר שלכם.

3

הצגת העבודה וביצוע שינויים

לאחר שנסיים ליצור את עיצוב הבאנר לטוויטר ולאחר שנוודא שהתמונה מופיעה כמו שצריך בעמוד אמיתי של טוויטר ניצור אתכם קשר ונציג בפניכם את העבודה. במידה ויהיה צורך בשינויים נשנה את הבאנר לפי הצורך עד שתהיו שבעי רצון מהתוצאה הסופית.

4

שליחת קבצי העבודה ללקוח

לאחר שנסיים לעצב את הבאנר לטוויטר ולאחר קבלת האישור שאתם מרוצים מהתוצאה הסופית נשלח לכם את כל הקבצים של הפרויקט. אתם תקבלו את קבצי ה-PSD (פוטושופ) של הבאנר ואת קובץ התמונה ב-PNG.