עיצוב באנר לטוויטר

אם אתם אוהבים לצייץ אז טוויטר היא הפלטפורמה הנכונה לקידום העסק שלכם ברשת החברתית. בשירות זה אנחנו מציעים עיצוב לבאנר מקצועי שיופיע בראש עמוד הטוויטר העסקי (תמונת הבאנר לטוויטר נקראת גם תמונת כותרת).

  • מחיר: 500 ש"ח (לא כולל מע"מ)
  • מחיר + מע"מ: 585 ש"ח
  • זמן אספקה: 1-7 ימי עסקים
  • קבצים שתקבלו: קובץ PSD + קובץ הבאנר של טוויטר בפורמט PNG
  • גודל באנר לטוויטר: 1500x500px

דוגמאות באנרים לטוויטר

מתחת תוכלו לצפות בדוגמאות באנרים לטוויטר שעיצבנו ללקוחותינו המרוצים במגוון תחומי עיסוק שונים. אם גם אתם מעוניינים בעיצוב של תמונת כותרת לעמוד הטוויטר האישי או העסקי שלכם אז אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לעצב לכם באנר מקצועי שיעזור להבליט את העמוד שלכם על פני המתחרים.

למה לבחור בנו לעיצוב הבאנר לטוויטר?

השנים הרבות והניסיון הפכו אותנו למומחים בתחום של עיצוב באנרים לטוויטר ולשאר הפלטפורמות הקיימות ברחבי הרשת. אם מגוון דוגמאות הבאנרים מעל לא הספיק על מנת לגרום לכם להבין שאנחנו הבחירה הנכונה לעיצוב הבאנרים לעסק שלכם אז הנה כמה סיבות נוספות למה כדאי לכם לבחור אותנו על פני המתחרים.

תמחור שקוף והוגן

מחירים הוגנים

למרות הניסיון הרב שיש לנו המחירים שאנחנו מציעים הם מהנמוכים בשוק ובנוסף למחיר הנמוך אנחנו עובדים בשקיפות מלאה מול לקוחותינו וכל המחירים שלנו מופיעים גם כאן באתר.

זמני אספקה מהירים

זמני אספקה מהירים

למרות איכות העיצובים הגבוהה שאנחנו מציעים והזמן הרב שאנחנו משקיעים בכל עיצוב ועיצוב אנחנו עדיין מתחייבים לזמני אספקה מהירים ואנחנו גם דואגים לעמוד בהם.

מקצועיות וניסיון רב

מקצועיות וניסיון רב

בעת החיפוש אחר מעצב גרפי אחד הפרמטרים החשובים ביותר הוא הניסיון. עם למעלה מ-10 שנות ניסיון אנחנו בטוחים שנוכל לבצע כל פרויקט בצורה מקצועית ועל הצד הטוב ביותר.

קבלת קבצי עבודות

קבלת קבצי העבודות

בסיום כל עבודה או פרויקט תקבלו את כל הקבצים הרלוונטיים. אתם תקבלו את כל הקבצים לשימוש מעשי בעבודה ואת כל הקבצים של התוכנות שבהם נוצרה העבודה.

תהליך העבודה של עיצוב באנר לטוויטר

על מנת שתוכלו להבין איך מתנהל פרויקט של עיצוב באנרים לטוויטר חילקנו את תהליך העבודה ל-4 שלבים. מתחת תוכלו לראות אילו פרטים נצטרך מכם על מנת להתחיל את העבודה של עיצוב הבאנר ואיך התהליך יתנהל לאחר שביצעתם את ההזמנה וקיבלנו את כל הפרטים הנחוצים מכם.

1

אפיון ואיסוף מידע

בשלב הראשון נצטרך שתספקו לנו את כל המידע הקשור לעיצוב הבאנר. נצטרך לדעת מה הטקסט שתרצו שיופיע הבאנר, מיהו קהל היעד של העסק, ונשמח גם לקבל כמה דוגמאות של באנרים לטוויטר בסגנון של מה שאתם מחפשים.

2

עיצוב הבאנר לטוויטר

לאחר שלב האפיון ולאחר שקיבלנו מכם כל המידע הנחוץ להתחלת העבודה נתחיל את העבודה ונעצב עבורכם באנר מקצועי שיתאים לעמוד הטוויטר שלכם.

3

הצגת העבודה וביצוע שינויים

לאחר שנסיים ליצור את עיצוב הבאנר לטוויטר ולאחר שנוודא שהתמונה מופיעה כמו שצריך בעמוד אמיתי של טוויטר ניצור אתכם קשר ונציג בפניכם את העבודה. במידה ויהיה צורך בשינויים נשנה את הבאנר לפי הצורך עד שתהיו שבעי רצון מהתוצאה הסופית.

4

שליחת קבצי העבודה ללקוח

לאחר שנסיים לעצב את הבאנר לטוויטר ולאחר קבלת האישור שאתם מרוצים מהתוצאה הסופית נשלח לכם את כל הקבצים של הפרויקט. אתם תקבלו את קבצי ה-PSD של הבאנר ואת קובץ התמונה ב-PNG.

יוחאי ירמיהו

יוחאי ירמיהו - קצת עליי וכזה

שלום אנשים יקרים, שמי יוחאי ירמיהו ואני עוסק בתחום של עיצוב גרפי ובניית אתרים כבר למעלה מעשור. יש לי תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה, הנדסאי תעשייה וניהול עם התמחות בשיווק ואחד מתחומי ההתמחות העיקריים שלי הוא עיצוב באנרים/מודעות ובניית אתרים ודפי נחיתה.

אני יודע לעצב מודעות שיביאו שיעורי לחיצה גבוהים ובנוסף אני עוסק שנים רבות בתחום של בניית אתרים עם המערכת של וורדפרס. כל אתר או דף נחיתה נבנים מ-0 בתבנית בפיתוח אישי שיצרתי בעצמי.

אם אתם בעלי עסקים קטנים שרוצים לפרסם את העסק באופן עצמאי וזקוקים למישהו מקצועי ומנוסה שיעזור לכם לבנות תשתית חזקה לקידום העסק שמביאה גם תוצאות צרו קשר ואשמח לסייע.