עיצוב באנרים בפלאש

באנרים בפורמט פלאש (Flash) הם באנרים שמאפשרים יצירה של אנימציה מורכבת יותר מאשר באנרים לגוגל בפורמט GIF. לצערנו טכנולוגיות פלאש היא טכנולוגיה לעיצוב שהיו משתמשים בה בעבר והיום היא כבר לא נתמכת על ידי חברות לפרסום באנרים כמו גוגל Ads. אם אתם מחפשים עיצוב לבאנרים עם אנימציה אתם מוזמנים לבדוק את השירות החלופי שאנחנו מציעים של עיצוב באנרים עם אנימציה ב-HTML5.

  • מחיר לבאנר אחד בפלאש: 350 ש"ח (לא כולל מע"מ)
  • מחיר ל-3 באנרים: 700 ש"ח (לא כולל מע"מ)
  • מחיר ל-5 באנרים: 850 ש"ח (לא כולל מע"מ)
  • מחיר ל-10 באנרים: 1,100 ש"ח (לא כולל מע"מ)
  • קבצים שתקבלו: קובץ PSD + קובץ הבאנר של פייסבוק בפורמט PNG

מעוניינים בעיצוב באנרים בפלאש? השאירו פרטים מתחת ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם:

נציגת BannerDesign

דוגמאות לבאנרים בפלאש

מתחת תוכלו לצפות בדוגמאות לבאנרים עם אנימציה בפורמט פלאש (Flash). כפי שציינו מעל בגלל שספקי הפרסום כבר לא תומכים בקבצי פלאש אז אנחנו כבר לא מציעים עיצוב באנרים בפורמט פלאש ולכן מומלץ לבדוק השירותי התחלפי שיש לנו להציע של עיצוב באנרים מונפשים ב-HTML5.

למה לבחור בנו לעיצוב באנרי פלאש?

השנים הרבות והניסיון הפכו אותנו למומחים בתחום של עיצוב באנרים בפלאש. אם מגוון הדוגמאות לבאנרים מעל לא הספיק על מנת לגרום לכם להבין שאנחנו הבחירה הנכונה לעיצוב הבאנרים לעסק שלכם אז הנה כמה סיבות נוספות למה כדאי לכם לבחור אותנו על פני המתחרים.

תמחור שקוף והוגן

מחירים הוגנים

למרות הניסיון הרב שיש לנו המחירים שאנחנו מציעים הם מהנמוכים בשוק ובנוסף למחיר הנמוך אנחנו עובדים בשקיפות מלאה מול לקוחותינו וכל המחירים שלנו מופיעים גם כאן באתר.

החזר כספי מלא

החזר כספי מלא

אנחנו כל כך בטוחים ביכולות שלנו שהחלטנו להוסיף מדיניות להחזר כספי מלא. אז ללא תקנון ארוך וללא אותיות קטנות, אם לא תהיה מרוצים מהתוצאה תקבלו את הכסף בחזרה.

מקצועיות וניסיון רב

מקצועיות וניסיון רב

בעת החיפוש אחר מעצב גרפי אחד הפרמטרים החשובים ביותר הוא הניסיון. עם למעלה מ-10 שנות ניסיון אנחנו בטוחים שנוכל לבצע כל פרויקט בצורה מקצועית ועל הצד הטוב ביותר.

זמני אספקה מהירים

זמני אספקה מהירים

למרות איכות העיצובים הגבוהה שאנחנו מציעים והזמן הרב שאנחנו משקיעים בכל עיצוב ועיצוב אנחנו עדיין מתחייבים לזמני אספקה מהירים ואנחנו גם דואגים לעמוד בהם.

תהליך העבודה של עיצוב באנרים בפלאש

על מנת שתוכלו להבין איך מתנהל פרויקט של עיצוב באנרים בפלאש חילקנו את תהליך העבודה ל-4 שלבים. מתחת תוכלו לראות אילו פרטים נצטרך מכם על מנת להתחיל את העבודה של עיצוב הבאנרים ואיך התהליך יתנהל לאחר שביצעתם את ההזמנה וקיבלנו את כל הפרטים הנחוצים מכם.

1

אפיון ואיסוף מידע

בשלב הראשון נצטרך שתספקו לנו את כל המידע הקשור לעיצוב הבאנר. נצטרך לדעת מה הטקסט שתרצו שיופיע בבאנרים, מיהו קהל היעד של העסק, איזה סוג אנימציה אתם מחפשים ונשמח גם לקבל כמה דוגמאות לעיצובי באנרים מונפשים בסגנון של מה שאתם מחפשים.

2

עיצוב באנרים בפלאש

לאחר שלב האפיון וקבלת כל המידע הנחוץ להתחלת העבודה נתחיל מעיצוב הבאנר בפלאש. במידה וביצעתם הזמנה לכמות באנרים נתחיל מעיצוב באנר אחד ולאחר האישור שלכם נעצב את שאר גדלי הבאנרים.

3

הצגת העבודה וביצוע שינויים

לאחר שנסיים ליצור את עיצוב הבאנר הראשון ולאחר שנוודא שהוא נתמך בגוגל Ads נציג לכם את הבאנר ונבצע את השינויים הנדרשים עד שתהיו שבעי רצון מהתוצאה הסופית. במידה ומדובר בסט באנרים לאחר אישור של הבאנר הראשון נתחיל בעיצוב שאר הגדלים.

4

שליחת קבצי העבודה ללקוח

לאחר סיום עיצוב כל הבאנרים ולאחר קבלת האישור שאתם מרוצים מהתוצאה הסופית נשלח לכם את כל הקבצים של הבאנרים. אתם תקבלו את קבצי ה-FLA של הבאנרים ואת תמונת הבאנרים בפורמט SWF.