עיצוב באנרים ב-HTML5

אם אתם מעוניינים בעיצוב באנרים עם אנימציה והנפשה מורכבת אז מה שאתם צריכים זה עיצוב באנרים בפורמט HTML5. בעמוד זה אנחנו מציעים עיצוב באנרים לגוגל שמכילים אנימציה ארוכה ומורכבת יותר מהבאנרים שאנחנו מציעים בפורמט GIF.

מתחת תוכלו לראות את המחירון לעיצוב באנר אחד ב-HTML5 ואת המחירים לעיצוב סטים של כמה באנרים.

חשוב לציין שהמחירים להזמנות כמות מתייחסים לעיצוב באנר אחד והתאמה שלו לגדלים השונים של גוגל ולא מדובר כאן על כמות של באנרים עם עיצוב שונה.

  • מחיר לבאנר HTML5 אחד: 350 ש"ח (לא כולל מע"מ)
  • מחיר ל-3 באנרים: 700 ש"ח (לא כולל מע"מ)
  • מחיר ל-5 באנרים: 850 ש"ח (לא כולל מע"מ)
  • מחיר ל-10 באנרים: 1,100 ש"ח (לא כולל מע"מ)
  • קבצים שתקבלו: קובץ FLA (תוכנת Adobe Animate) + קובץ ZIP של הבאנר שנתמך בגוגל.

מעוניינים בעיצוב באנרים עם אנימציה ב-HTML5? השאירו פרטים מתחת ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם:

נציגת BannerDesign

דוגמאות לבאנרים ב-HTML5

מתחת תוכלו לצפות בדוגמאות לבאנרים עם אנימציה שעיצבנו בפורמט HTML5. כל הבאנרים המונפשים שמוצגים מתחת נתמכים בגוגל Ads ועומדים בתקנון והדרישות הנדרשים ממרבית ספקי הפרסום באינטרנט. אם אתם מחפשים באנרים עם הנפשה ואנימציה ב-HTML5 צרו קשר ונשמח לסייע לכם בביצוע הפרויקט.

למה לבחור בנו לעיצוב באנרים עם אנימציה?

השנים הרבות והניסיון הפכו אותנו למומחים בתחום של עיצוב באנרים עם אנימציה ב-HTML5. אם מגוון הדוגמאות לבאנרים המונפשים מעל לא הספיק על מנת לגרום לכם להבין שאנחנו הבחירה הנכונה לעיצוב הבאנרים לעסק שלכם אז הנה כמה סיבות נוספות למה כדאי לכם לבחור אותנו על פני המתחרים.

תמחור שקוף והוגן

מחירים הוגנים

למרות הניסיון הרב שיש לנו המחירים שאנחנו מציעים הם מהנמוכים בשוק ובנוסף למחיר הנמוך אנחנו עובדים בשקיפות מלאה מול לקוחותינו וכל המחירים שלנו מופיעים גם כאן באתר.

החזר כספי מלא

החזר כספי מלא

אנחנו כל כך בטוחים ביכולות שלנו שהחלטנו להוסיף מדיניות להחזר כספי מלא. אז ללא תקנון ארוך וללא אותיות קטנות, אם לא תהיה מרוצים מהתוצאה תקבלו את הכסף בחזרה.

מקצועיות וניסיון רב

מקצועיות וניסיון רב

בעת החיפוש אחר מעצב גרפי אחד הפרמטרים החשובים ביותר הוא הניסיון. עם למעלה מ-10 שנות ניסיון אנחנו בטוחים שנוכל לבצע כל פרויקט בצורה מקצועית ועל הצד הטוב ביותר.

זמני אספקה מהירים

זמני אספקה מהירים

למרות איכות העיצובים הגבוהה שאנחנו מציעים והזמן הרב שאנחנו משקיעים בכל עיצוב ועיצוב אנחנו עדיין מתחייבים לזמני אספקה מהירים ואנחנו גם דואגים לעמוד בהם.

תהליך העבודה של עיצוב באנרים ב-HTML5

על מנת שתוכלו להבין איך מתנהל פרויקט של עיצוב באנרים מונפשים בפורמט HTML5 חילקנו את תהליך העבודה ל-4 שלבים. מתחת תוכלו לראות אילו פרטים נצטרך מכם על מנת להתחיל את העבודה של עיצוב הבאנרים ואיך התהליך יתנהל לאחר שביצעתם את ההזמנה וקיבלנו את כל הפרטים הנחוצים מכם.

1

אפיון ואיסוף מידע

בשלב הראשון נצטרך שתספקו לנו את כל המידע הקשור לעיצוב הבאנר. נצטרך לדעת מה הטקסט שתרצו שיופיע בבאנרים, מיהו  קהל היעד של העסק, איזה סוג אנימציה אתם מחפשים ונשמח גם לקבל כמה דוגמאות לעיצובי באנרים מונפשים בסגנון של מה שאתם מחפשים.

2

עיצוב הבאנר ב-HTML5

לאחר שלב האפיון וקבלת כל המידע הנחוץ להתחלת העבודה נתחיל בעיצוב הבאנר. במידה וביצעתם הזמנה לכמות באנרים נתחיל מעיצוב באנר אחד ולאחר האישור שלכם נעצב את שאר גדלי הבאנרים.

3

הצגת העבודה וביצוע שינויים

לאחר שנסיים ליצור את עיצוב הבאנר הראשון ולאחר שנוודא שהוא נתמך בגוגל נציג לכם את הבאנר ונבצע את כל השינויים הנדרשים עד שתהיו שבעי רצון מהתוצאה הסופית. במידה ומדובר בסט באנרים לאחר האישור של הבאנר הראשון נתחיל בעיצוב שאר גדלי הבאנרים.

4

שליחת קבצי העבודה ללקוח

לאחר סיום העיצוב של כל הבאנרים ולאחר קבלת האישור שאתם מרוצים מהתוצאה הסופית נשלח לכם את כל הקבצים של העבודה. אתם תקבלו את קבצי ה-FLA של הבאנרים ואת קבצי הבאנרים בפורמט ZIP.