עיצוב באנר ליוטיוב

בשנים האחרונות יוטיוב (Youtube) הפכו להיות אחד מהאתרים המובילים לקידום עסקים, חברות ואומנים. בשירות זה אנחנו מציעים עיצוב באנר ליוטיוב שיופיע בערוץ שאליו אתם מעלים את הסרטונים שלכם. תמונת הערוץ שנעצב עבורכם תהיה מותאמת למסכי הטלוויזיה, למחשב הנייח ולסמארטפונים.

למי שמעוניין אנחנו גם מציעים שירותי עיצוב תמונת רקע ליוטיוב (יכול לשמש גם בתור thumbnail לסרטון) במידה ואתם רוצים לפרסם שיר או סרטון עם רקע מקצועי.

הודעה חשובה: עיצוב באנר ליוטיוב הוא שירות שהפסקנו להציע באתר ולכן פניות בנושא לא יקבלו מענה. עמכם הסליחה ותודה על ההבנה.

  • מחיר: 500 ש"ח (לא כולל מע"מ)
  • מחיר + מע"מ: 585 ש"ח
  • זמן אספקה: 1-7 ימי עסקים
  • קבצים שתקבלו: קובץ PSD + קובץ הבאנר ליוטיוב בפורמט PNG
  • גודל באנר/תמונת ערוץ ליוטיוב: 2560x1440px

דוגמאות באנרים ליוטיוב

מתחת תוכלו לצפות בדוגמאות באנרים ליוטיוב שעיצבנו ללקוחותינו המרוצים במגוון תחומי עיסוק שונים. אם אתם מעוניינים בעיצוב תמונת ערוץ מקצועיות ליוטיוב אז אתם מוזמנים ליצור קשר ונשמח לעצב לכם באנר מקצועי שיעזור להבליט את עמוד היוטיוב שלכם על פני המתחרים.

עיצוב באנר יוטיוב לערוץ fortnite
עיצוב באנר ליוטיוב לחברת עיצוב גרפי ובניית אתרים
עיצוב באנר ליוטיוב לערוץ הקשור לפוטבול
עיצוב תמונת ערוץ ליוטיוב לסיפורי ילדים
עיצוב באנר יוטיוב לספרי ילדים
עיצוב תמונת ערוץ ליוטיוב לאתר משחקים
דוגמא לבאנר ליוטיוב לערוך לימוד ערבית
עיצוב באנר ליוטיוב לחברת עיצוב באנרים
עיצוב באנר ליוטיוב לחברת פתרונות למייל

מדוע לבחור בנו עבור עיצוב באנר ליוטיוב?

השנים הרבות והניסיון הפכו אותנו למומחים בתחום של עיצוב באנרים ליוטיוב ולשאר הפלטפורמות הקיימות ברחבי הרשת. אם מגוון דוגמאות הבאנרים מעל לא הספיק על מנת לגרום לכם להבין שאנחנו הבחירה הנכונה לעיצוב הבאנר שלכם אז הנה כמה סיבות נוספות למה כדאי לכם לבחור אותנו על פני המתחרים.

תמחור שקוף והוגן

מחירים הוגנים

למרות הניסיון הרב שיש לנו המחירים שאנחנו מציעים הם מהנמוכים בשוק ובנוסף למחיר הנמוך אנחנו עובדים בשקיפות מלאה מול לקוחותינו וכל המחירים שלנו מופיעים גם כאן באתר.

זמני אספקה מהירים

זמני אספקה מהירים

למרות איכות העיצובים הגבוהה שאנחנו מציעים והזמן הרב שאנחנו משקיעים בכל עיצוב ועיצוב אנחנו עדיין מתחייבים לזמני אספקה מהירים ואנחנו גם דואגים לעמוד בהם.

מקצועיות וניסיון רב

מקצועיות וניסיון רב

בעת החיפוש אחר מעצב גרפי אחד הפרמטרים החשובים ביותר הוא הניסיון. עם למעלה מ-10 שנות ניסיון אנחנו בטוחים שנוכל לבצע כל פרויקט בצורה מקצועית ועל הצד הטוב ביותר.

קבלת קבצי עבודות

קבלת קבצי העבודות

בסיום כל עבודה או פרויקט תקבלו את כל הקבצים הרלוונטיים. אתם תקבלו את כל הקבצים לשימוש מעשי בעבודה ואת כל הקבצים של התוכנות שבהם נוצרה העבודה.

תהליך העבודה של עיצוב באנרים ליוטיוב

על מנת שתוכלו להבין איך מתנהל פרויקט של עיצוב באנרים ליוטיוב חילקנו את תהליך העבודה ל-4 שלבים. מתחת תוכלו לראות אילו פרטים נצטרך מכם על מנת להתחיל את העבודה של עיצוב הבאנר ואיך התהליך יתנהל לאחר שביצעתם את ההזמנה וקיבלנו את כל הפרטים הנחוצים מכם.

1

אפיון ואיסוף מידע

בשלב הראשון נצטרך שתספקו לנו את כל המידע הקשור לעיצוב הבאנר. נצטרך לדעת מה הטקסט שתרצו שיופיע הבאנר, מיהו קהל היעד של העסק, ונשמח גם לקבל כמה דוגמאות של באנרים ליוטיוב בסגנון של מה שאתם מחפשים.

2

עיצוב באנר לערוץ היוטיוב

לאחר שלב האפיון ולאחר שקיבלנו מכם כל המידע הנחוץ להתחלת העבודה נתחיל את העבודה ונעצב עבורכם באנר מקצועי שיתאים לערוץ היוטיוב שלכם לרזולוציות המסך השונות.

3

הצגת העבודה וביצוע שינויים

לאחר שנסיים ליצור את עיצוב הבאנר ליוטיוב ולאחר שנוודא שהתמונה מופיעה כמו שצריך בעמוד יוטיוב אמיתי ניצור אתכם קשר ונציג בפניכם את העבודה. במידה ויהיה צורך בשינויים נשנה את הבאנר לפי הצורך עד שתהיו שבעי רצון מהתוצאה הסופית.

4

שליחת קבצי העבודה ללקוח

לאחר סיום עיצוב הבאנר ליוטיוב ולאחר קבלת האישור שאתם מרוצים מהתוצאה הסופית נשלח לכם את כל הקבצים של הפרויקט. אתם תקבלו את קבצי ה-PSD והתמונות של הבאנר/באנרים.