עיצוב רקע לסרטון/שיר ליוטיוב

בשירות זה אנחנו מציעים עיצוב רקע (thumbnail) לסרטון יוטיוב או עיצוב רקע לשיר יוטיוב. העיצוב שאנחנו מציעים ליוטיוב הוא עיצוב מקצועי וסטטי (ללא אנימציה) שיעזור להפוך את הסרטון שתעלו ליותר אטרקטיבי לצופי הערוץ שלכם ולגולשים ביוטיוב.

למי שמתעניין אנחנו גם מציעים שירותי עיצוב באנרים לערוץ יוטיוב (תמונת ערוץ) שמותאם לכל סוגי הרזולוציות (טלוויזיה מחשב נייח וטלפון נייד).

הודעה חשובה: עיצוב רקע ליוטיוב הוא שירות שהפסקנו להציע באתר ולכן פניות בנושא לא יקבלו מענה. עמכם הסליחה ותודה על ההבנה.

  • מחיר: 500 ש"ח (לא כולל מע"מ)
  • מחיר + מע"מ: 585 ש"ח
  • זמן אספקה: 1-7 ימי עסקים
  • קבצים שתקבלו: קובץ PSD (פוטושופ) + קובץ הרקע ליוטיוב בפורמט
  • גודל תמונת רקע ליוטיוב: 1920x1080px

דוגמאות רקעים לסרטוני יוטיוב

מתחת תוכלו לצפות בדוגמאות רקעים לסרטוני יוטיוב ודוגמאות רקעים לשירי יוטיוב שעיצבנו ללקוחותינו המרוצים בעבר. אם אתם מעוניינים בעיצוב רקע לסרטון עבור ערוץ היוטיוב שלכם אז אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לעצב לכם רקע מקצועי שיעזור להבליט את הסרטון שלכם על פני המתחרים.

רקע לשיר של זמר חתונות
רקע לסרטון יוטיוב לקורס איביי
עיצוב רקע ליוטיוב לשיר של זמרת
רקע מעוצב לסרטון יוטיוב לפתיחת וואטסאפ עסקי
עיצוב רקע לסרטון הדרכה ביוטיוב לפתיחת מייל ב-Gmail
עיצוב באנר לשיר ליוטיוב
עיצוב רקע לוידאו ביוטיוב לחתימה למייל
עיצוב תמונת רקע לסרטון פייסבוק
עיצוב רקע לשיר יוטיוב של זמר
עיצוב תמונה לסרטון ביוטיוב לגוגל אנליטיקס

למה לבחור בנו לעיצוב רקע לסרטון יוטיוב?

השנים הרבות והניסיון הרב הפכו אותנו למומחים בתחום של עיצוב רקעים ליוטיוב ולשאר הפלטפורמות הקיימות ברחבי הרשת. אם מגוון דוגמאות הבאנרים מעל לא הספיק על מנת לגרום לכם להבין שאנחנו הבחירה הנכונה לעיצוב הבאנרים לערוץ היוטיוב שלכם אז הנה כמה סיבות נוספות למה כדאי לכם לבחור אותנו על פני המתחרים.

תמחור שקוף והוגן

מחירים הוגנים

למרות הניסיון הרב שיש לנו המחירים שאנחנו מציעים הם מהנמוכים בשוק ובנוסף למחיר הנמוך אנחנו עובדים בשקיפות מלאה מול לקוחותינו וכל המחירים שלנו מופיעים גם כאן באתר.

זמני אספקה מהירים

זמני אספקה מהירים

למרות איכות העיצובים הגבוהה שאנחנו מציעים והזמן הרב שאנחנו משקיעים בכל עיצוב ועיצוב אנחנו עדיין מתחייבים לזמני אספקה מהירים ואנחנו גם דואגים לעמוד בהם.

מקצועיות וניסיון רב

מקצועיות וניסיון רב

בעת החיפוש אחר מעצב גרפי אחד הפרמטרים החשובים ביותר הוא הניסיון. עם למעלה מ-10 שנות ניסיון אנחנו בטוחים שנוכל לבצע כל פרויקט בצורה מקצועית ועל הצד הטוב ביותר.

קבלת קבצי עבודות

קבלת קבצי העבודות

בסיום כל עבודה או פרויקט תקבלו את כל הקבצים הרלוונטיים. אתם תקבלו את כל הקבצים לשימוש מעשי בעבודה ואת כל הקבצים של התוכנות שבהם נוצרה העבודה.

תהליך העבודה של עיצוב רקע לסרטון יוטיוב

על מנת שתוכלו להבין איך מתנהל פרויקט של עיצוב רקע לסרטון ביוטיוב חילקנו את תהליך העבודה ל-4 שלבים. מתחת תוכלו לראות אילו פרטים נצטרך מכם על מנת להתחיל את העבודה של עיצוב הרקע ואיך התהליך יתנהל לאחר שביצעתם את ההזמנה וקיבלנו את כל הפרטים הנחוצים מכם.

1

אפיון ואיסוף מידע

בשלב הראשון נצטרך שתספקו לנו את כל המידע הקשור לעיצוב הרקע. נצטרך לדעת מה הטקסט שתרצו שיופיע ברקע, מיהו קהל היעד של ערוץ היוטיוב, ונשמח גם לקבל כמה דוגמאות של רקעים לסרטונים בסגנון של מה שאתם מחפשים.

2

עיצוב רקע לסרטון ביוטיוב

לאחר שלב האפיון ולאחר שקיבלנו מכם כל המידע הנחוץ להתחלת העבודה נתחיל את העבודה ונעצב עבורכם רקע מקצועי לסרטון שיתאים לערוץ היוטיוב שלכם.

3

הצגת העבודה וביצוע שינויים

לאחר שנסיים ליצור את העיצוב של הרקע לשיר/סרטון ולאחר שנוודא שהתמונה מופיעה כמו שצריך בערוץ יוטיוב אמיתי ניצור אתכם קשר ונציג בפניכם את העבודה. במידה ויהיה צורך בשינויים נשנה את התמונה לפי הצורך עד שתהיו שבעי רצון מהתוצאה הסופית.

4

שליחת קבצי העבודה ללקוח

לאחר סיום עיצוב הרקע לסרטון יוטיוב ולאחר קבלת האישור שאתם מרוצים מהתוצאה הסופית נשלח לכם את כל הקבצים של הפרויקט. אתם תקבלו את קבצי ה-PSD (פוטושופ) של הרקע ואת קובץ התמונה בפורמט PNG.