חבילת פרסום לעסק

חבילת הפרסום לעסקים שאנחנו מציעים כוללת את כל מה שעסק חדש או וותיק צריך על מנת לפרסם את עצמו בצורה אפקטיבית באופן ממומן בגוגל ובפייסבוק. חבילות הפרסום שאנו מציעים כוללת: בניית עמוד נחיתה בוורדפרס (לא כולל אחסון הדומיין), עיצוב באנרים לגוגל וגם עיצוב מודעות לפייסבוק במחירים משתלמים וללא תחרות.

הערה חשובה: חבילות הפרסום שאנחנו מציעים כוללות רק את האלמנטים שציינו מתחת. הפרסום בפלטפורמות השונות לא כלול בחבילה (אנחנו לא מציעים שירותי פרסום ממומן בפייסבוק ובגוגל). בנוסף בניית עמוד לא כוללת אחסון לעמוד ודומיין.

  • חבילת פרסום בסיסית: (דף נחיתה + 5 באנרים לגוגל + מודעה לפייסבוק) מחיר: 1,600 ש”ח (לא כולל מע”מ)
  • חבילת פרסום מתקדמת: (דף נחיתה + 10 באנרים לגוגל + 3 מודעות לפייסבוק) מחיר: 1,800 ש”ח (לא כולל מע”מ)
  • חבילת פרסום מקצועית: (2 דפי נחיתה + 20 באנרים לגוגל + 6 מודעות לפייסבוק) מחיר: 2,500 ש”ח (לא כולל מע”מ)
  • זמן אספקה לחבילת הפרסום הבסיסית ולחבילה המתקדמת: 1-15 ימי עסקים
  • זמן אספקה לחבילת הפרסום מקצועית: 1-25 ימי עסקים
  • קבצים שתקבלו: קבצי PSD של עמוד הנחיתה והבאנרים + כל קבצי המודעות שתוכלו להשתמש איתם בגוגל ופייסבוק.

מעוניינים בחבילת הפרסום שלנו? השאירו פרטים מתחת ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם:

נציגת BannerDesign

דוגמאות לחבילות פרסום שעשינו

מתחת תוכלו לצפות בדוגמאות לחבילות פרסום שעשינו ללקוחותינו המרוצים בעבר במגוון תחומי עיסוק שונים. אם אתם מעוניינים בחבילת הפרסום שיש לנו להציע על מנת שתוכלו לפרסם את העסק שלכם ברשת ובאופן ממומן אז אתם מוזמנים ליצור קשר ונשמח לסייע לכם וליצור עבורכם את כל האלמנטים שיאפשרו לכם לפרסם את העסק בצורה היעילה ביותר.

חבילת פרסום לחברת ניקיון
חבילת פרסום לגוגל
חבילת פרסום לקמפיין עיצוב באנרים
חבילת פרסום ודף נחיתה לעיצוב לפייסבוק
חבילת פרסום לעסק עיצוב גרפי ובניית אתרים
חבילת פרסום לעיצוב לוגו בזול
חבילת פרסום לעסק אחזקות

למה כדאי לבחור בחבילת הפרסום שלנו?

השנים הרבות והניסיון הפכו אותנו למומחים בתחום של יצירת דפי נחיתה ובאנרים/מודעות לגוגל ולפייסבוק. אם מגוון הדוגמאות מעל לא הספיק על מנת לגרום לכם להבין שאנחנו הבחירה הנכונה ליצירת האלמנטים לפרסום העסק שלכם באופן ממומן אז הנה כמה סיבות נוספות למה כדאי לכם לבחור אותנו על פני המתחרים.

תמחור שקוף והוגן

מחירים הוגנים

למרות הניסיון הרב שיש לנו המחירים שאנחנו מציעים הם מהנמוכים בשוק ובנוסף למחיר הנמוך אנחנו עובדים בשקיפות מלאה מול לקוחותינו וכל המחירים שלנו מופיעים גם כאן באתר.

החזר כספי מלא

החזר כספי מלא

אנחנו כל כך בטוחים ביכולות שלנו שהחלטנו להוסיף מדיניות להחזר כספי מלא. אז ללא תקנון ארוך וללא אותיות קטנות, אם לא תהיה מרוצים מהתוצאה תקבלו את הכסף בחזרה.

מקצועיות וניסיון רב

מקצועיות וניסיון רב

בעת החיפוש אחר מעצב גרפי אחד הפרמטרים החשובים ביותר הוא הניסיון. עם למעלה מ-10 שנות ניסיון אנחנו בטוחים שנוכל לבצע כל פרויקט בצורה מקצועית ועל הצד הטוב ביותר.

זמני אספקה מהירים

זמני אספקה מהירים

למרות איכות העיצובים הגבוהה שאנחנו מציעים והזמן הרב שאנחנו משקיעים בכל עיצוב ועיצוב אנחנו עדיין מתחייבים לזמני אספקה מהירים ואנחנו גם דואגים לעמוד בהם.

תהליך העבודה של חבילת הפרסום שאנו מציעים

על מנת שתוכלו להבין איך מתנהל תהליך העבודה בעת יצירת חבילת פרסום חילקנו את תהליך העבודה ל-4 שלבים. מתחת תוכלו לראות אילו פרטים נצטרך מכם על מנת להתחיל את העבודה של בניית חבילת הפרסום ואיך התהליך יתנהל לאחר שביצעתם את ההזמנה וקיבלנו את כל הפרטים הנחוצים מכם.

1

אפיון ואיסוף מידע

בשלב הראשון נצטרך שתספקו לנו את כל המידע הקשור ליצירת חבילת הפרסום. נצטרך לדעת מה הטקסט שתרצו שיופיע בעמוד הנחיתה והבאנרים, מיהו קהל היעד של העסק, ונשמח גם לקבל כמה דוגמאות לעיצובי באנרים ועמודי נחיתה בסגנון של מה שאתם מחפשים.

2

התחלת התהליך של יצירת חבילת הפרסום

לאחר שלב האפיון ולאחר שקיבלנו מכם כל המידע הנחוץ להתחלת העבודה נתחיל את העבודה ביצירת עיצוב לעמוד הנחיתה, עיצוב באנר אחד לגוגל ועיצוב מודעה אחת לפייסבוק.

3

הצגת העבודה וביצוע שינויים

לאחר שנסיים ליצור את האלמנטים הראשונים ניצור אתכם קשר ונציג בפניכם את העבודה הראשונית. נבצע את השינויים לפי הצורך ולאחר האישור נתחיל בבניית עמוד הנחיתה בוורדפרס ונעצב את שאר גדלי הבאנרים. לאחר הסיום נציג את העבודה שוב בפניכם לקבלת אישור נוסף.

4

שליחת קבצי העבודה ללקוח

לאחר סיום כל האלמנטים של חבילת הפרסום ולאחר קבלת אישור שאתם מרוצים מהתוצאה הסופית נשלח לכם את הקבצים של הפרויקט. אתם תקבלו את קבצי ה-PSD (פוטושופ) לעיצובים ואת קבצי עמוד הנחיתה.