חבילת פרסום לעסק

חבילת הפרסום לעסקים שאנחנו מציעים כוללת את כל מה שעסק חדש או וותיק צריך על מנת לפרסם את עצמו בצורה אפקטיבית באופן ממומן בגוגל ובפייסבוק. חבילות הפרסום שאנו מציעים כוללת: בניית עמוד נחיתה בוורדפרס (לא כולל אחסון הדומיין), עיצוב באנרים לגוגל וגם עיצוב מודעות לפייסבוק במחירים משתלמים וללא תחרות.

  • חבילת פרסום מקצועית: (2 דפי נחיתה + 20 באנרים + 6 מודעות לפייסבוק) מחיר: 7,000 ש"ח (לא כולל מע"מ)
  • חבילת פרסום מתקדמת: (דף נחיתה + 10 באנרים לגוגל + 3 מודעות לפייסבוק) מחיר: 4,500 ש"ח (לא כולל מע"מ)
  • חבילת פרסום בסיסית: (דף נחיתה + 5 באנרים לגוגל + מודעה לפייסבוק) מחיר: 4,000 ש"ח (לא כולל מע"מ)
  • זמן אספקה לחבילת הפרסום הבסיסית ולחבילה המתקדמת: 1-25 ימי עסקים
  • זמן אספקה לחבילת הפרסום מקצועית: 1-45 ימי עסקים
  • קבצים שתקבלו: קבצי PSD של עמוד הנחיתה והבאנרים + כל קבצי המודעות לגוגל ופייסבוק.

דוגמאות לחבילות פרסום לעסק

מתחת תוכלו לצפות בדוגמאות של חבילות פרסום שעשינו ללקוחותינו המרוצים בעבר במגוון תחומי עיסוק שונים. אם אתם מעוניינים בחבילת הפרסום שיש לנו להציע על מנת שתוכלו לפרסם את העסק שלכם ברשת ובאופן ממומן אז אתם מוזמנים ליצור קשר ונשמח לסייע לכם וליצור עבורכם את כל האלמנטים שיאפשרו לכם לפרסם את העסק בצורה היעילה ביותר.

חבילת פרסום לחברת ניקיון
חבילת פרסום לעסק עבור פרסום בגוגל
חבילת פרסום לקמפיין עיצוב באנרים
חבילת פרסום לעסק בתחום נומרולוגיה
חבילת פרסום ודף נחיתה לעיצוב לפייסבוק
חבילת פרסום לעיצוב לוגו בזול
חבילת פרסום לעסק אחזקת מבנים
חבילת פרסום לעסק עיצוב גרפי ובניית אתרים

למה כדאי לבחור בחבילת הפרסום שלנו?

השנים הרבות והניסיון הפכו אותנו למומחים בתחום של יצירת דפי נחיתה ובאנרים/מודעות לגוגל ולפייסבוק. אם מגוון הדוגמאות מעל לא הספיק על מנת לגרום לכם להבין שאנחנו הבחירה הנכונה ליצירת האלמנטים לפרסום העסק שלכם באופן ממומן אז הנה כמה סיבות נוספות למה כדאי לכם לבחור אותנו על פני המתחרים.

תמחור שקוף והוגן

מחירים הוגנים

למרות הניסיון הרב אנחנו מציעים חבילות פרסום במחירים מהנמוכים בשוק ובנוסף ולכך אנחנו עובדים בשקיפות מלאה מול לקוחותינו וכל המחירים מופיעים גם כאן באתר.

זמני אספקה מהירים

זמני אספקה מהירים

למרות איכות העיצובים הגבוהה שאנחנו מציעים והזמן הרב שאנחנו משקיעים בכל עיצוב ועיצוב אנחנו עדיין מתחייבים לזמני אספקה מהירים ואנחנו גם דואגים לעמוד בהם.

מקצועיות וניסיון רב

מקצועיות וניסיון רב

בעת החיפוש אחר מעצב גרפי אחד הפרמטרים החשובים ביותר הוא הניסיון. עם למעלה מ-10 שנות ניסיון אנחנו בטוחים שנוכל ליצור חבילת פרסום עבורכם שתספק תוצאות.

קבלת קבצי עבודות

קבלת קבצי העבודות

בסיום כל עבודה או פרויקט תקבלו את כל הקבצים הרלוונטיים. אתם תקבלו את כל הקבצים לשימוש מעשי בעבודה ואת כל הקבצים של התוכנות שבהם נוצרה העבודה.

תהליך העבודה של חבילת הפרסום לעסקים שאנו מציעים

על מנת שתוכלו להבין איך מתנהל תהליך העבודה בעת יצירת חבילת פרסום לעסקים חילקנו את תהליך העבודה ל-4 שלבים. מתחת תוכלו לראות אילו פרטים נצטרך מכם על מנת להתחיל את העבודה של בניית חבילת הפרסום ואיך התהליך יתנהל לאחר שביצעתם את ההזמנה וקיבלנו את כל הפרטים הנחוצים מכם.

1

אפיון ואיסוף מידע

בשלב הראשון נצטרך שתספקו לנו את כל המידע הקשור ליצירת חבילת הפרסום. נצטרך לדעת מה הטקסט שתרצו שיופיע בעמוד הנחיתה והבאנרים, מיהו קהל היעד של העסק, ונשמח גם לקבל כמה דוגמאות לבאנרים ועמודי נחיתה בסגנון של מה שאתם מחפשים.

2

התחלת התהליך של יצירת חבילת הפרסום

לאחר שלב האפיון ולאחר שקיבלנו מכם כל המידע הנחוץ להתחלת העבודה נתחיל את העבודה ביצירת עיצוב לעמוד הנחיתה, עיצוב באנר אחד לגוגל ועיצוב מודעה אחת לפייסבוק.

3

הצגת העבודה וביצוע שינויים

לאחר שנסיים ליצור את האלמנטים הראשונים ניצור קשר ונציג בפניכם את העבודה הראשונית. נבצע את השינויים לפי הצורך ולאחר האישור נתחיל בבניית עמוד הנחיתה בוורדפרס ונעצב את שאר גדלי הבאנרים. לאחר הסיום נציג את העבודה שוב לקבלת אישור סופי.

4

שליחת קבצי העבודה ללקוח

לאחר סיום כל האלמנטים של חבילת הפרסום ולאחר קבלת אישור שאתם מרוצים מהתוצאה הסופית נשלח לכם את הקבצים של הפרויקט. אתם תקבלו את קבצי ה-PSD (פוטושופ) לעיצובים ואת קבצי עמוד הנחיתה.

יוחאי ירמיהו

יוחאי ירמיהו - קצת עליי וכזה

שלום אנשים יקרים, שמי יוחאי ירמיהו ואני עוסק בתחום של עיצוב גרפי ובניית אתרים כבר למעלה מעשור. יש לי תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה, הנדסאי תעשייה וניהול עם התמחות בשיווק ואחד מתחומי ההתמחות העיקריים שלי הוא עיצוב באנרים/מודעות ובניית אתרים ודפי נחיתה.

אני יודע לעצב מודעות שיביאו שיעורי לחיצה גבוהים ובנוסף אני עוסק שנים רבות בתחום של בניית אתרים עם המערכת של וורדפרס. כל אתר או דף נחיתה נבנים מ-0 בתבנית בפיתוח אישי שיצרתי בעצמי.

אם אתם בעלי עסקים קטנים שרוצים לפרסם את העסק באופן עצמאי וזקוקים למישהו מקצועי ומנוסה שיעזור לכם לבנות תשתית חזקה לקידום העסק שמביאה גם תוצאות צרו קשר ואשמח לסייע.